Opowie o afrykańskich krajach

ePiotrkow Utworzono: Środa, 11 stycznia 20170 1122
Zapraszamy na kolejną prelekcję podróżniczą „Burkina Faso i Togo”. O urokach tych mało znanych afrykańskich krajów opowie Piotr Pyrcz.

Piotr Pyrcz – ur. w Dynowie, mieszka w Rzeszowie. Pedagog specjalny, oligofrenopedagog, podróżnik, przewodnik PTTK. Pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie, z tymi upośledzonymi najgłębiej, często leżącymi, z ograniczonym kontaktem. Do swoich podopiecznych codziennie dojeżdża z Rzeszowa kilkadziesiąt kilometrów.

Ostatnia podróż Piotra to miesiąc w Kirgistanie, Tadżykistanie, Uzbekistanie (ok. 5600 km). W jurcie grywał w chińczyka z Tadżykiem, Izraelczykiem i Nowozelandką. Wśród krajów, o których lubi opowiadać wymienia: Indie, Nepal, Rosję, Izrael, Jordanię, Egipt, Turcję, Islandię, Kirgistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Gruzję, Armenię, Madagaskar, Togo, Benin, Burkina Faso, Islandię, kraje bałkańskie.
Jeśli chodzi o Europę, to łatwiej zapytać go, gdzie jeszcze nie był. Na pytanie, gdzie chciałby wrócić, odpowiada, że wszędzie.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 stycznia o godz. 18.30 w sali konferencyjnej Centrum idei „Ku Demokracji” (wejście od strony parkingu). Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc