Oldboye z Woli Krzysztoporskiej mistrzami gminy

Region Wtorek, 15 maja 20185
Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 6-osobowych o puchar wójta gminy Romana Drozdka rozegrane zostały w niedzielę (13 maja) na orliku przy Szkole Podstawowej w Bujnach.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10.00, a wzięło w nich udział 55 zawodników z 5 drużyny LZS z terenu gminy Wola Krzysztoporska.

Gra toczyła się systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie mistrzostwo gminy i puchar wójta Romana Drozdka wywalczyła drużyna LZS Oldboy Wola Krzysztoporska. II miejsce i puchar prezesa OZPN w Piotrkowie Stanisława Sipy zdobył LZS Blizin. III miejsce i puchar przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS Grzegorza Adamczyka przypadł drużynie LZS Radziątków. IV miejsce i puchar przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS Tomasza Woźniaka odebrał LZS Laski. V miejsce zajął LZS Parzniewice.

Najlepszym strzelcem turnieju został Błażej Strzelczyk z LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska. Za najlepszego bramkarza uznano Tomasza Siwika z LZS Blizin. Najlepszym piłkarzem turnieju został Mariusz Kupisz z LZS Radziątków.