Oldboje Concordii uhonorują zmarłych kolegów

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 05 października 20171 2130
Na płycie głównej Stadionu Miejskiego "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim znów będzie można zobaczyć byłych zawodników Concordii. Tym razem oldboje zmierzą się z weteranami Korony Kielce.

Organizatorem spotkania jest Paweł Cukiernik, który podkreśla, że w ten sposób byli piłkarze chcą uhonorować dwóch niedawno zmarłych byłych piłkarzy ZKS Concordia.

 

– Odeszli od nas Sławomir Krzyczmanik i Arkadiusz Lisiecki. Oni jeszcze niedawno grali w naszej drużynie oldbojów, ale teraz będą obserwować go z góry. Ten mecz z Koroną zagramy również dla nich – mówi Paweł Cukiernik, który zaprasza wszystkich kibiców na ten mecz.

 

Początek spotkania w najbliższą sobotę, 7 października o godzinie 15.00.

 

 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brawo dla ... ~Brawo dla ... (Gość)05.10.2017 17:26

Pawła Cukiernika - poprawnie chyba ... Jana?

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat