Odzyskali tytuł po czterech latach

Strefa FM Utworzono: Niedziela, 18 czerwca 20177 16506
Do ostatniej kolejki trwała walka o mistrzostwo piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Szanse na tytuł miały dwie drużyny Barwil-Omega oraz Bieniek-Prym, przed decydującym pojedynkiem tych drużyn ten drugi zespół miał dwa punkty przewagi nad swoim najgroźniejszym rywalem, co oznaczało, że, aby obronić mistrzowski tytuł Barwil-Omega musiał ten mecz wygrać. Tak się jednak nie stało, to spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bieńka-Prym 2:1 (1:0), który odzyskał mistrzowski tytuł po czterech latach. Trzecie miejsce zajęła Starówka.

Ładuję galerię...

Wynik tego spotkania otworzył w pierwszej połowie Zbigniew Suski. Po przerwie Sebastian Natkański co prawda doprowadził do wyrównania, ale ostatecznie to zawodnicy Bieńka-Prym przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a wynik ustalił wspomniany Zbigniew Suski.

 
- W tym meczu to nasi rywale musieli zaryzykować, my nastawiliśmy się na kontry i jak widać się opłaciło - powiedział Ireneusz Komar, najskuteczniejszy zawodnik tegorocznych rozgrywek, który aż 62 razy wpisał się na listę strzelców.

 
Najlepszym bramkarzem został Tomasz Kopański, zawodnik FC Environment, natomiast nagrodę fair play odebrali zawodnicy drużyny Sułek-Meble. Nagrody najlepszym wręczali wiceprezydent Andrzej Kacperek oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszek Heinzel, który po zakończeniu rozgrywek złożył ważną deklarację.


- Podczas wakacji stworzymy amatorom odpowiednie zaplecze socjalne, wyremontujemy również płytę, na której piłkarze rozgrywają swoje mecze – powiedział Leszek Heinzel.

 
4 sierpnia amatorzy będą rywalizować podczas kolejnego Nocnego Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej, natomiast wcześniej rozpoczną zmagania o Puchar Lata.


Bieniek-Prym przystąpił do decydującego pojedynku w następującym składzie: Tomasz Wiatr, Tomasz Wójcik, Andrzej Orszulak, Radosław Bieniek, Mariusz Śpiewak, Artur Lamch, Krzysztof Wawrowski, Marcin Szczepanowski, Zbigniew Suski, Marcin Lusek, Ireneusz Komar, Kamil Krzaczyński, Sylwester Król, Krzysztof Szczukocki, Robert Niedźwiedzki.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

głasssss ~głasssss (Gość)23.06.2017 22:30

najlepszym bramkarzem amatorki był sławny bohdan który farbował włosy

00


onza tykut ~onza tykut (Gość)20.06.2017 21:37

kotek słabo sie postarał o zawodników premi nie bedzie

11


Kibic ~Kibic (Gość)20.06.2017 19:06

W BIENIEK PRYM POŁOWA TO GOŚCIE PO 40 DLATEGO MAM DO NICH SZACUNEK I BOLI TO JAG WYGRYWAJĄ

00


. ~. (Gość)20.06.2017 11:39

Czy doprawdy w tych drużynach grają sami amatorzy?

00


dam dan ~dam dan (Gość)20.06.2017 11:23

Daniel to piotrkowski Mourinho. Na piłce zjadł zęby ????????????

00


Kibic ~Kibic (Gość)19.06.2017 16:46

Czemu redaktor nie wspomniał ani słowa o tytule trenera roku,który przypadł Danielowi B.,bez jego krzyków i jęków zza linii bocznej ta liga by bardzo wiele straciła,powodzenia w kolejnych sezonach wielki panie trenerze

51


najemnik ~najemnik (Gość)19.06.2017 11:10

Brawo MISTRZOWIE !!! Naprawdę pokazaliście klasę. Rekordowy sezon - wyśrubowaliście wyniki tak że trudno to będzie powtórzyć. Widoczna praca grającego (bardzo dobrze) trenera Orszulaka. Brawa również dla pokonanych zespołów. Ogólnie fajny i ciekawy sezon. Szacun dla Starówki za walkę do końca. Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Mam nadzieję że będzie równie ciekawie.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat