ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nowy market spożywczy w piotrkowskiej galerii

Utworzono: Czwartek, 27 kwietnia 2017 33296
W piotrkowskim Focus Mall już wkrótce zajdą zmiany. Działające od kilku lat w galerii Tesco szykuje się do zamknięcia sklepu. Zastąpi je dobrze znany mieszkańcom Piotrkowa i okolic operator spożywczy Carrefour. Otwarcie sklepu zaplanowano na trzeci kwartał 2017 roku. Niebawem w galerii rozpoczną się prace remontowo-adaptacyjne.

Jeszcze w tym roku piotrkowianie i okoliczni mieszkańcy będą mogli robić zakupy w hipermarkecie Carrefour, należącym do jednej z największych sieci spożywczych na świecie. Popularny sklep już wkrótce dołączy do grona najemców Focus Mall Piotrków Trybunalski. Operator wynajął blisko 3500 mkw. powierzchni handlowej i tym samym będzie jednym z większych tego typu w regionie. Ta dobrze znana mieszkańcom Piotrkowa sieć.


- Carrefour należy do najbardziej znanych sieci detalicznych w Polsce. Wierzymy, że nowy operator sprawdzi się na piotrkowskim rynku, zwłaszcza, że sklep pod szyldem marki działał już w Piotrkowie i cieszył się powodzeniem wśród mieszkańców naszego miasta, przede wszystkim z uwagi na bogaty asortyment w przystępnych cenach - komentuje Joanna Klimaszewska, Retail Asset Managerw Rockcastle Poland.


Sklep będzie zlokalizowany tuż przy wejściu od strony ul. Kostromskiej i zajmie przestrzeń, ciągnącą się aż do salonu marki C&A. Wprowadzenie nowego najemcy wiąże się ze sporymi zmianami. Działający aktualnie supermarket Tesco po raz ostatni przyjmie klientów 30 kwietnia. Swoją lokalizację na parterze galerii zmienią także salony Orange i T-Mobile. Odwiedzających salon Orange galeria zaprasza do lokalu obok kawiarni Carte d'Or natomiast salon sieci T-Mobile będzie sąsiadował z drogerią Rossmann.


- Zależy nam na tym, aby oferta sklepu była szeroka, a przy tym korzystna cenowo i dopasowana do potrzeb lokalnego rynku. Carrefour to sieć, która inwestuje w swoje sklepy, stale podnosi jakość usług i jest rozpoznawalna na wielu rynkach. Jak wiadomo, operator spożywczy nie tylko wpływa na ogólny wizerunek obiektu, ale jest jednym z najistotniejszych elementów centrum handlowego. Dlatego cieszymy się, że już wkrótce nasi Klienci będą mogli korzystać z bogatej oferty tej sieci - podsumowuje Ewa Sadzińska, dyrektor Centrum handlowego Focus Mall.


Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, która posiada 12 300 sklepów w 35 krajach. Grupa Carrefour jest jedną z największych sieci handlowych działających w Polsce, obsługującą codziennie 13 milionów klientów na całym świecie.


Zainteresował temat?

30

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat