Nowe władze RIG w Piotrkowie

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 04 października 201627 4532
Podczas Walnego Zgromadzenia Regionalnej Izby Gospodarczej w Piotrkowie Trybunalskim wybrano nowe władze.

Podczas posiedzenia członkowie RIG przyjęli absolutorium prezesa, a następnie dokonali wyboru nowych statutowych władz organizacji. Na końcu, podczas dyskusji, omówiono sprawy bieżące, wskazując przy tym nowe kierunki działania organom statutowym. W wyniku głosowania dotychczasowa prezes Anna Kowalewska pozostała na stanowisku, Kamil Walczak został wiceprezesem, a Marcin Świdziński - sekretarzem. Funkcję skarbnika powierzono Dariuszowi Szczepanikowi.

 

Nowy Zarząd zaprasza osoby i przedsiębiorstwa z miasta i okolic do współpracy. Warto przypomnieć, że Regionalna Izba Gospodarcza w Piotrkowie została powołana do życia w 1988 roku i należy do najstarszych organizacji społecznych w naszym mieście.


Zainteresował temat?

5

4


Komentarze (27)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nickt ~nickt (Gość)09.01.2017 21:03

Regionalna Izba Gówno.warta

10


Olo 22 ~Olo 22 (Gość)07.10.2016 05:55

Juz sie nie chce nikt z RIG tzn. Kowalewska wypowiedziec,pewnie po co przyznac sie do tego co olo napisac czy nadal brnac kłamstwie , ze spotkania sie odbywaja regulalnie i izba ma sie dobrze.

10


asd ~asd (Gość)06.10.2016 18:43

Strona internetowa bardzo aktualana. Ostatnia modyfikacha w 2014. A p. Kowalewska zaprasza do dyskusji...Żenada.

30


Kubańczyk91 ~Kubańczyk91 (Gość)04.10.2016 15:10

"a Marcin Świdziński - sekretarzem. Funkcję sekretarza powierzono Dariuszowi Szczepanikowi" Czy tylko ja tego nie rozumiem?

101


Olo ~Olo (Gość)05.10.2016 21:54

Biuro działa... chyba żart- z korespondencji w drzwiach to firanka sie zrobiła.Dzrzwi zamkniete 24/h i Pani Prezes dobrze o tym eie

10


Olo ~Olo (Gość)05.10.2016 21:54

Biuro działa... chyba żart- z korespondencji w drzwiach to firanka sie zrobiła.Dzrzwi zamkniete 24/h i Pani Prezes dobrze o tym eie

10


aad ~aad (Gość)05.10.2016 17:32

Olo co Ty piszesz? Cytat z komentarza:,,RIG Piotrków funkcjonuje bez przerwy i ma się bardzo dobrze. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorstwa do współpracy(...)Kładziemy nacisk na miękką współprace.,, Chyba chodzi o hodowlę miękkich kotów...

20


Olo ~Olo (Gość)05.10.2016 09:15

RIG- juz nie ma. Biuro nie funkcjonuje, nie ma e- meila,nie ma telefonu. Zero kontaktu z nimi.Pani Prezes to nie prezes, nie prowadzi zadnej dzialalnosci gospodarczej a chce reprezentować przedsiebiorców.Pisze o nowych pomysłach ale chyba na zajęcje swojego czasu wolnego.RIG dobrze sie miało do momentu Prezesowania W.Motyki.

41


Ir. ~Ir. (Gość)05.10.2016 12:23

Rzeczywiście, wielka szkoda, że p. Witek Maćkowiak jakiś czas temu wymiksował się z działalności społecznej. Zmęczenie materiału? Ale naprawdę, szkoda...

50


przedsiębiorca prywatny ~przedsiębiorca prywatny (Gość)04.10.2016 14:43

To już tylko popłuczyny po izbie z jej początków, kierowanej przez pana Witold Maćkowiaka.

124