Noc Traktu Wielu Kultur już w najbliższą sobotę

Strefa FM Utworzono: Piątek, 12 maja 20171 2675
Impreza organizowana jest w ramach Europejskiej Nocy Muzeów. 13 maja w Piotrkowie odbędą się koncerty, a w godzinach od 18 do 22 będzie można zwiedzać miejskie zabytki z przewodnikami PTTK.

- To już druga edycja tej imprezy, potrwa od 18:00 do 23:30. Między 18:00 a 22:00 większość zabytków na Trakcie Wielu Kultur będzie dostępnych do zwiedzania (będą oprowadzać po nich pracownicy PTTK). Postanowiliśmy jednak rozszerzyć formułę tej imprezy i wspólnie  z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Miejską Biblioteką Publiczną i wszystkimi parafiami w Piotrkowie organizujemy cykl koncertów - wyjaśniał Błażej Cecota, kierownik Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie.

Wystąpią m.in. Kameralny Chór "Sacrum", zespół NeoKlez, Centrum Kultry Młodych z Łodzi oraz Michał Markuszewski. 

Noc / Traktu / Wielu / Kultur / Cit 

Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tuha ~tuha (Gość)12.05.2017 17:39

Już się nie mogę doczekać świetna impreza na pewno się wybiorę i polecam wszystkim nawet na co dzień nie zainteresowanym oderwać się od TV zawsze to jakaś zmiana, a może się komuś spodoba :)

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat