Nietrzeźwa piotrkowianka, czujny policjant

Utworzono: Czwartek, 07 grudnia 201716 10602
3,3 promila alkoholu w organizmie miała 47-letnia kobieta, którą zatrzymał patrol policji na ul. Belzackiej w Piotrkowie. Na podejrzane zachowanie kierującej zwrócił uwagę w czasie wolnym od służby policjant z Kluk.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Do zdarzenia doszło 5 grudnia w okolicach Gomulina. Kierująca daewoo matizem poruszała się w sposób zagrażający bezpieczeństwu innych uczestników ruchu. Zaalarmowało to poruszającego się prywatnym samochodem funkcjonariusza policji. Mężczyzna natychmiast powiadomił dyżurnego piotrkowskiej komendy i podążał za matizem aż do Piotrkowa. Tam nietrzeźwą zatrzymał patrol. Kobieta, która miała w organizmie ponad 3,3 promila alkoholu, stanie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

Źródło: KPP Bełchatów


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (16)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)07.12.2017 12:46

Az do piotkowa jechał za nią ? a w tym czasie jakby wypadek spowodowała ? niezbyt odpowiedzialne zachowanie...

348


gość ~gość (Gość)09.12.2017 10:24

ALKOHOLU

10


gość ~gość (Gość)08.12.2017 14:53

no to ladnie ja bym juz umarla po takiej dawce alkocholu

22


gość ~gość (Gość)08.12.2017 09:04

Jak paliwo drogie to musiała taniej dotankowac brawo dla pana

11


gość ~gość (Gość)08.12.2017 07:50

Student ty to lepiej do szkoly i naucz sie liczyc bo ci 500 do glowy uderza

21


nazwisko i zdjęcie ~nazwisko i zdjęcie (Gość)07.12.2017 20:11

zamieścić natychmiast, bo to rekordzistka - 3,3 promila to swego rodzaju rekord

62


gość ~gość (Gość)07.12.2017 19:10

Człowieku 47latka juz ma pewnie dorosłe dzieci i 500+nie dostaje.zastanów sie zanim cos napiszesz!!!

30


student ~student (Gość)07.12.2017 17:12

a wszystko przez to 500+:)

29


drogowiec ~drogowiec (Gość)07.12.2017 14:55

Ale "gwiazda" w tym Matizie to jechała na niezłym dopalaczu i nic dziwnego że zwykły jakiś policeman nie mógł jej wyprzedzić, a tym bardziej zatrzymać, ale ja osobiście też bym nie ryzykował.

34


gość ~gość (Gość)07.12.2017 13:24

Proszę o skasowanie danych dotyczących auta. Nie życzę sobie by były podawane takie rzeczy bliskiej mi osoby.

01