Niebezpieczny przystanek?

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 19 października 20178 2898
"Tam przechodzą dzieci. Niech ktoś coś zrobi w tej sprawie, może jakaś zatoczka albo cokolwiek? Gdzie mają stać dzieci, jak spadnie śnieg - może w zaspie? A może mają stać na jezdni?" - napisał do nas czytelnik portalu, który ma uwagi do umieszczenia tabliczki przystankowej przy ulicy Zawodzie w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Pan Grzegorz twierdzi, że tabliczka, jego zdaniem, umieszczona jest nieprawidłowo i stanowi niebezpieczeństwo dla dzieci, które czekają na przystanku. Zatrzymują się tu autobusy linii 1 (Szydłów - Lotnisko) i 3 (Słowackiego Osiedle - Roosevelta Szpital). Poprosiliśmy o komentarz w sprawie Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie.  Spytaliśmy, czy istnieje możliwość utworzenia na wysokości tego przystanku zatoczki, wybudowania chodnika lub przeniesienia przystanku w inne, bezpieczniejsze miejsce i czy zarząd otrzymywał ze strony mieszkańców sygnały dotyczące rzeczonego przystanku. Agata Wypych z Działu Komunikacji  odpisała nam:

 

 

(...) informuję, że w najbliższych dniach miejsce przystankowe przy ul. Zawodzie zostanie utwardzone płytami chodnikowymi, co z pewnością spowoduje polepszenie istniejących obecnie warunków. Wybudowanie zatoki autobusowej czy chodnika w tym rejonie byłoby możliwe przy kompleksowej przebudowie drogi, co wiązałoby się z koniecznością jej poszerzenia i wymaga procesu inwestycyjnego.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (8)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

@ndzi ~@ndzi (Gość)20.10.2017 08:20

wysłać pracownika z boschem i po sprawie mają wprawę tyle ławek wycieli

20


gość ~gość (Gość)19.10.2017 13:47

Bzdura. Jedynka tamtędy nie jeździ. 97-300 po raz kolejny błysnął buractwem. Jak on nie jeździ tzn. ze nikt. Nieprawda. Wsiadaja tam ludzie.

62


gość ~gość (Gość)19.10.2017 18:35

Bez przesady

01


97-300 97-300ranga19.10.2017 11:15

Przecież to jest martwy przystanek , nikt tam nie wsiada i nie wysiada .

512


gość ~gość (Gość)19.10.2017 13:46

Tam tylko zatrzymuje się autobus lini 3.A ludzi wsiadajacych i wysiadajacy jest kilkanaście dziennie.Lepiej poprawić zatoczki na sulejowskiej, trzeciego mają, wolborska,na wojska Polskiego i na tzw pomie gdzie jedzie linia 7 z ludźmi do Emersona

23


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)19.10.2017 12:20

Inwestycja w Piotrkowie jest tylko jedna!!! Chojniateka!!! Na inne rzeczy Chojniak już nie ma kasy zresztą miasto średnio go interesuje!!!

105


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc