Nie poszły za ciosem

Kraj Poniedziałek, 05 lutego 20187
Kilka dni temu piotrkowianki pokonały we własnej hali mistrzynie Polski - GTPR Gdynia, w niedzielę podopieczne trenera Rafała Przybylskiego zmierzyły się z kolejnym zespołem z Pomorza - Energą Koszalin, ten zespół okazał się jednak zbyt silnym rywalem. Piotrcovia przegrała w Koszalinie 26:32 (9:19).

W pierwszej połowie gospodynie były zdecydowanie lepsze i zeszły do szatni z pokaźną zaliczką. Po przerwie piotrkowianki próbowały odrobić straty i częściowo im się to udało, ale przewaga zespołu z Koszalina była zbyt duża.

Jako, że mecz 17. kolejki PGNiG Superligi ze wspomnianym GTPR Gdynia piotrkowianki rozegrały awansem, kolejny pojedynek odbędzie się dopiero 14 lutego. Tym razem rywalem Piotrcovii będzie SPR Pogoń Szczecin. Mecz zostanie rozegrany w Szczecinie.

AZS Energa Koszalin 32:26 (19:9) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Sarnecka – Despodovska 5/1 , Marszałek 5, Wyrzychowska 5, Wypych 3/3, Ivanovic 3, Belmas 2, Kopertowska 2, Kucharska 1, Cygan, Klonowska, Matyja, Wasilewska.

1

2

Komentarze (7)

~gość ~~gość (Gość)05.02.2018 19:09

Ale pokonali mistrza z ubiegłego roku który za chwilę przegrywa z norweską drużyną 41:19, to tyle nie przegrał Piotrkowianin z dwoma juniorami w składzie to jest rzeczywiście argument za tym na Piotrcovię i wyłożyć wszystkie pieniądze na zakup nowej, całej drużyny po to by się pałętała w ogonie Europy. Nie przypominam sobie by ostatni rywal Piotrkowianina - Vive przegrał kiedykolwiek aż 22 bramkami. Weryfikacja niezwykłego sukcesu nastąpiła błyskawicznie tak samo jak jego przyczyna.

45

~~gość ~~~gość (Gość)07.02.2018 11:34

Kilka dni temu pokonały a kilkanaście dni temu przegrały z najsłabszą drużyną taka jest pełna, obiektywna prawda i nie pisał bym tego gdyby tak zwani kibice gks nie wypowiadali się w temacie drużyn innej płci bo ePiotrkow.pl - rubryka sportowa nie może zajmować się wyłącznie walką feministek o równouprawnienie. W tenisie męskim to się udało grają niejednokrotnie po 5 setów nawet 5 godzin i dostają pieniądze takie jak kobiety za 3 sety przy 2-3 godz. grania , oczywiście zdecydowanie więcej przyciągają widzów mecze męskie ale czy to nie jest dyskryminacja i nie sprawiedliwość.

00

. ~. (Gość)06.02.2018 13:02

Taki jest sport - raz się wygrywa raz przegrywa. Teraz kolej na Szczecin - mam nadzieję, że tym razem dziewczyny wywalczą punkty na tym trudnym terenie!!! Powodzenia!!!

33

gość ~gość (Gość)05.02.2018 22:38

Kolejny mecz oddany bez walki...I chcecie nam powiedzieć że 200 tyś. wam pomoze zeby zrobić pudło... aha...