Nasz dziennikarz już nie jest "do wzięcia"

ePiotrkow Utworzono: Sobota, 12 sierpnia 201717 6043
Kamil Budny, dziennikarz Radia Strefa FM, portalu epiotrkow.pl i „Tygodnia Trybunalskiego” powiedział „tak” Joannie Szczepańskiej, rzecznik prasowej prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. Tym samym nasza redakcja "straciła" kolejnego kawalera...

Uroczystość odbyła się w kościele pw św. Anny w Smardzewicach. To właśnie z tej miejscowości pochodzi panna młoda. Kamil jest piotrkowianinem.

 

Joanna Szczepańska przez kilka lat również związana była z piotrkowską, lokalną grupą medialną przy Jagiellońskiej 7 w Piotrowie.

 

Młodym życzymy pięknych i długich lat wspólnego życia.


Zainteresował temat?

13

15


Komentarze (17)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

KiWi ~KiWi (Gość)12.08.2017 18:59

No to Baryle szczena opadła - są na tym świecie jeszcze szczęśliwi ludzie!

814


buuu ~buuu (Gość)13.08.2017 12:38

Bardzo ważne wydarzenie, brawo.

122


huhuhu ~huhuhu (Gość)13.08.2017 21:56

Ciekawe, w czym mój komentarz, którego nie zamieściliście był obraźliwy lub szkalujący....hmmmm..

51


higienista ~higienista (Gość)13.08.2017 11:59

Ślub kobiety i mężczyzny, a do tego w kościele, toż to zaścianek i średniowiecze. W ten sposób to my Europy nie dogonimy. Nigdy się z tego zacofanego grajdołu nie wygrzebiemy.

615


sss ~sss (Gość)13.08.2017 10:38

Ważne, że Paweł Kwiatkowski jest do wzięcia.

62


ares1 ares1ranga13.08.2017 15:53

Chojniak był???

66


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)13.08.2017 08:08

Państwu Młodym wszystkiego najlepszego. Zaciekawiło mnie określenie "koncern na ul. Jagiellońskiej". Jedyny koncern, na miarę Piotrkowa, jaki tam funkcjonuje to budowlany, który wynajmuje dwa dźwigi na swoim placu budowy. No chyba że to malutki żart i przytyk, to zwracam honor autorowi.

52


ziwz ~ziwz (Gość)13.08.2017 08:46

a ja nadal do wziecia

60


sowa ~sowa (Gość)12.08.2017 19:13

Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo miłości i samych szczęśliwych dni.

131