Nastolatki w wakacje postanowiły kraść

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 05 lipca 20122 2469
Prawdopodobnie wyszły z założenia, że w wakacje nie warto się męczyć i zamiast szukać dorywczej pracy okradały sklepy. Na kolejnej próbie popełnienia przestępstwa, dwie nastolatki, przyłapał ochroniarz.

Wczoraj około 14.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie został powiadomiony o kradzieży sklepowej. Skierowani na miejsce zdarzenia do marketu przy ulicy Słowackiego mundurowi wylegitymowali i skontrolowali dwie nieletnie sprawczynie kradzieży.


- Dziewczyny wypatrzył pracownik ochrony obsługujący monitoring. Z ustaleń policjantów wynika, że 15-letnia mieszkanka powiatu i jej 16-letnia koleżanka, która przyjechała aż z województwa pomorskiego dokonały kilku kradzieży ubrań i biżuterii o łącznej wartości 722 złotych. Funkcjonariusze podczas wykonywanych czynności i przeszukania miejsca zamieszkania jednej z dziewczyn znaleźli skradzione bluzki i kilka sztuk biżuterii. Odzyskane rzeczy nie nadawały się do sprzedaży. Miały dziury po oderwanych zabezpieczeniach. Obie dziewczyny przyznały się do popełnionego czynu – informuje Ewa Drożdż z piotrkowskiej policji.


O losie nastoletniego duetu wkrótce zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kolo ~kolo (Gość)06.07.2012 09:01

nauczycielowi pozostały tylko obowiązki ....a gdzie prawa ? księża i policja coraz częsciej żyją ponad prawem więc przykład idzie od góry ....cóż możemy wymagać od młodych ..?

00


Krzywy ~Krzywy (Gość)05.07.2012 19:35

Nie ma to jak bezstresowe wychowanie. Kiedyś policjant, pleban i nauczyciel był święty. A teraz jest glina, batman i mamut. Zero szacunku do żadnego z nich. I kto jest tu winien - wy szanowni rodzice - do pierwszego szcunku nie uczycie, bo nie wypada. Do kościoła nie warto chodzić, a autorytet nauczycieli psujecie poprzez podważanie ich zdania. No i winę ma tu także władza, co to na każdym koku podkreśla, że trzeba nauczycieli albo zwolnić bo kryzys, albo zabrać ich njedyne narzędzie pracy - szacunek, mówiąc, że są najgorszą grupą zawodową. 1 września - Ogólnopolski Strajk Nauczycieli. Koniec bezstresowego wychowania. A jakby się jeszcze przylączyła policja i księża by w niedzielę mszy nie odprawili, to dopiero byłoby coś!

00


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc