Msza Święta z udziałem par prezydenckich [GALERIA]

Strefa FM Utworzono: Sobota, 25 marca 2017114 28390
W Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem par prezydenckich Polski i Węgier. Andrzej Duda i Janos Ader wraz z małżonkami uczestniczyli w obchodach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Mszę sprawował biskup Marek Marczak, który kieruje Archidiecezją Łódzką. Po Mszy Świętej pary prezydenckie przeszły z sanktuarium przez Rynek Trybunalski w stronę placu Czarnieckiego, pozdrawiając mieszkańców Piotrkowa zgromadzonych na płycie rynku.

Ładuję galerię...


Zainteresował temat?

17

13


Komentarze (114)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zz75 zz75ranga26.03.2017 00:03

Sr.Jadwiga to chyba przez przypadek tam trafiła -bo pokazówki to już są strzelane w szkole !!!

08


anty-pis ~anty-pis (Gość)11.04.2017 21:17

Najlepszy jest telus,wiejski sznurek spod Opoczna,co zamienił gumofilce na lakierki.
Taki regionalny Jaś Fasola.

21


jasiek ~jasiek (Gość)01.04.2017 11:17

Jaki suweren taki wybór.

22


komuch ~komuch (Gość)26.03.2017 19:05

Panie Prezydencje Panie Kaczynski dziekuje z całego serca ze komuna wróciła

1117


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)27.03.2017 10:54

Chucpa dla frajerów, wykorzystywanie naszej wiary ojców i dziadków do PROPAGANDY POLITYCZNEJ i KORYTA- kto pisał o kwiku świń odrywanych od koryta, niech się na forum przyzna! Bo koryto jest nie dla wszystkich, nie dla tych co kończą studia, nie na podstawie kwalifikacji czy umiejętności- oto prawda po co jest koryto!- Syn, żona, matka i teściowa. Poseł PiS zatrudnił prawie całą rodzinę= http://wiadomosci.wp.pl/syn-zona-matka-i-tesciowa-posel-pis-zatrudnil-prawie-cala-rodzine-6105316715492481a

83


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)25.03.2017 22:09

No cóż plebsu do Panów nie dopuścili, a plebs marzył aby te święte oblicza zbawicieli chociaż zerknąć. Najbardziej śmiać się chce z tych setek policjantów i innych zabezpieczy-cieli chucpy! Tusk chodzi po Brukseli bez żadnej obstawy i każdy może sobie z nim zdjęcie,fotę zrobić, a plebs marzy, ja chciałbym aby ci biedni ludzie spełnili swoje marzenia! Dla kogo była ta chucpa OCZYWIŚCIE DLA POLITYKÓW i propagandy!

2621


AZS AZSranga26.03.2017 20:54

Znaki czasu - kiedyś obowiązkowym punktem programu podczas takich wizyt było spotkanie gości z załogą zakładu przemysłowego a teraz staje się uczestnictwo w mszy.

126


komuch ~komuch (Gość)26.03.2017 19:02

Panie Prezydencje Panie Kaczynski dziekuje z całego serca ze komuna wróciła

713


ccccc ~ccccc (Gość)25.03.2017 17:05

A gdzie Misio co Antkową laskę dzierży

2811


obserwator ~obserwator (Gość)25.03.2017 18:30

Modlitwa to powinna być rozmową z Bogiem a nie przedstawieniem dla gawiedzi.
Chcieli się pomodlić, mogli zrobić to dyskretnie a nie "na pokaz". Jezus jak chciał się pomodlić to 40 dni spędził na pustyni a tu.....

2119