Mocno wieje w Piotrkowie. Straż Pożarna ma dużo pracy

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 05 października 201735 29769
Potwierdziły się zapowiedzi synoptyków. W Piotrkowie i regionie mocno wieje. Straż Pożarna ma w związku z tym sporo pracy.

Ładuję galerię...

Na parkingu przy Dmowskiego w Piotrkowie drzewo uszkodziło kilka samochodów. Zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelnika naszego portalu.

 

 

 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (35)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)07.10.2017 08:12

Zerwana linia energetyczna przy ul.Żwirki.Prowizorycznie połączona ,kabel na ziemi a ja dalej bez prądu!Numery do pog.energ.nie istnieją.

20


gość ~gość (Gość)05.10.2017 21:59

Dokładne gdzie jest pogotowie energetyczne... W okolicach rozprzy dokładnie Kisiele są bez prądu. Powtórka z rozrywki znów tydzień czasu będą szukać usterki. Tragedia

53


gość ~gość (Gość)06.10.2017 07:28

Kretyni z zakładu energetycznego wzięli się za naprawy... zobaczymy prąd ... może za tydzień lub dwa

58


gość ~gość (Gość)06.10.2017 12:27

Widziałem energetyków pod Mcdrive.

32


Witek ~Witek (Gość)06.10.2017 09:17

Trochę wiatru i armagedon wody do tej pory nie ma mimo ,że prąd jest a co będzie w razie wojny bo mądra władza studnie prywatne pokasowała i każdy zdany na łaskę jednego dostawcy wody

55


gość ~gość (Gość)06.10.2017 07:36

No i dobrze.Chociaż jest o czym czytać i oglądać w tv.

15


gość ~gość (Gość)06.10.2017 06:50

Strona 8 - o kim mówisz ?

20


gość ~gość (Gość)06.10.2017 06:49

Na osiedlu przy Łódzkiej na placu zabaw połamane drzewo

20


gość ~gość (Gość)06.10.2017 06:21

Trochę powiało i armagedon ale za to będzie mediateka

56


gość ~gość (Gość)06.10.2017 05:43

Przy wieżowcu Dmowskiego 25/31 rosną dwa stare potężne drzewa obok parking drzewa już dawno zakwalifikowane do wycinki i nic ciekawe kiedy je wiatr obalić albo już obalić!!!

31