Młodzież z Aleksandrowa wystąpi w Londynie!

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 13 lipca 20171 2993
Już 15 lipca nieformalna grupa Magistic Dance wystąpi jako jedyna grupa z Polski na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Młodzieży pt."International Youth Arts Festival" w Londynie.

Młodzież z gminy Aleksandrów zaprezentuje w stolicy Wielkiej Brytanii półgodzinny spektakl taneczny pt. "In Search of Tomorrow", którego autorem jest Magda Radłowska - choreograf, pedagog, tancerka i performer, od 2015 roku prowadząca zajęcia na Uniwersytecie Middlesex w Londynie.

 

Organizatorem międzynarodowego wyjazdu jest Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Aleksandrów „JESTEŚMY RAZEM", a partnerem regionalnym Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Opiekunem grupy jest Grzegorz Sipa, animator społeczny działający aktywnie na terenie gminy Aleksandrów.

 

inf. i fot. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Aleksandrów „JESTEŚMY RAZEM"


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sssssssss ~sssssssss (Gość)14.07.2017 21:17

ciekawe, czy też piszą na londyńskich wiadomościach o tym, że ich młodzież wystąpi w Piotrkowie Tryb w Polsce

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat