Mistrzostwa Polski znów w Piotrkowie

Strefa FM Utworzono: Środa, 08 lutego 20174 9695
Tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule full contact również odbędą się w Piotrkowie, tak jak przed rokiem zawodnicy będą rywalizować w Hali Sportowej przy ZSP nr 4 przy ulicy Sienkiewicza 10/12.

W tym sezonie piotrkowscy miłośnicy sportów walki nie mogą narzekać na brak widowiskowych pojedynków, w Piotrkowie odbyło się kilka emocjonujących meczów Krajowej Ligi Zapaśniczej a już w kwietniu będzie można podziwiać walki najlepszych polskich kickbokserów.

 - Chcemy zorganizować tę imprezę jeszcze lepiej niż rok temu, poprzednia okazała się sukcesem, ja już po raz piąty będę bronił tytułu mistrza Polski w kat. 75 kg, myślę, że dla pozostałych piotrkowskich zawodników to też jest duża motywacja, ponieważ chcemy się tutaj pokazać z jak najlepszej strony - powiedział  Robert Krasoń z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center.

Kickbokserzy będą rywalizować w Piotrkowie od 7 do 9 kwietnia.
Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

adce ~adce (Gość)09.02.2017 11:37

a może warto zamieścić małą wzmiankę o tym, że w sobotę w moszczenicy jest mała gala boksu, może nie za duże wydarzenie, ale coś się dzieje ...

11


slavko ~slavko (Gość)08.02.2017 15:49

Czy to mordobicie jest sportem?

610


32 ~32 (Gość)08.02.2017 13:40

nareszcie cos wpiotrkowie zaczyna sie dziac

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat