Mistrzostwa Polski znów w Piotrkowie

Strefa FM Utworzono: Środa, 08 lutego 20174 9654
Tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule full contact również odbędą się w Piotrkowie, tak jak przed rokiem zawodnicy będą rywalizować w Hali Sportowej przy ZSP nr 4 przy ulicy Sienkiewicza 10/12.

W tym sezonie piotrkowscy miłośnicy sportów walki nie mogą narzekać na brak widowiskowych pojedynków, w Piotrkowie odbyło się kilka emocjonujących meczów Krajowej Ligi Zapaśniczej a już w kwietniu będzie można podziwiać walki najlepszych polskich kickbokserów.

 - Chcemy zorganizować tę imprezę jeszcze lepiej niż rok temu, poprzednia okazała się sukcesem, ja już po raz piąty będę bronił tytułu mistrza Polski w kat. 75 kg, myślę, że dla pozostałych piotrkowskich zawodników to też jest duża motywacja, ponieważ chcemy się tutaj pokazać z jak najlepszej strony - powiedział  Robert Krasoń z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center.

Kickbokserzy będą rywalizować w Piotrkowie od 7 do 9 kwietnia.
Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (4)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

adce ~adce (Gość)09.02.2017 11:37

a może warto zamieścić małą wzmiankę o tym, że w sobotę w moszczenicy jest mała gala boksu, może nie za duże wydarzenie, ale coś się dzieje ...

11


slavko ~slavko (Gość)08.02.2017 15:49

Czy to mordobicie jest sportem?

610


32 ~32 (Gość)08.02.2017 13:40

nareszcie cos wpiotrkowie zaczyna sie dziac

43


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc