Mistrz zagrał na szóstkę

Strefa FM Środa, 27 kwietnia 20165
Zespół Mamrot Wilkowyje obronił tytuł mistrza piotrkowskiej Siatkarskiej Ligi Szóstek. W wielkim finale Mamrot zmierzył się z Rowerem.

W pierwszym secie obrońcy tytułu wygrali 25:22, drugi był dużo bardziej zacięty, prawie do końca wynik oscylował wokół remisu, w końcu Mamrot zdołał odskoczyć swojemu rywalowi i wydawało się, że bez problemu wygra również drugiego seta, tymczasem przy stanie 23:19, siatkarze zespołu Rower zdobyli punkt z wydawałoby się straconej piłki, a potem doprowadzili do remisu 24:24. Ostatecznie zawodnicy Mamrota się zmobilizowali i wygrali tego seta 28:26 i cały mecz 2:0.

Trzecie miejsce zajęła Piotrkowska Akademia Sportu, najlepsi otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Organizatorzy wręczyli także nagrody indywidualne, MVP rozgrywek został zawodnik mistrzowskiej drużyny Łukasz Jakubowski, a najlepszym przyjmującym Łukasz Malinowski z zespołu Wolbórz. Teraz przed amatorami sezon plażowy, który rozpocznie się 14 maja. A kolejna edycja Ligi Siatkarskich Szóstek w październiku.