Mistrz jednak za mocny

Sobota, 28 stycznia 20178
Wyjazdowy mecz Piotrcovii z mistrzem Polski zakończył się wysokim zwycięstwem lublinianek, już do przerwy piotrkowskie szczypiornistki przegrywały różnicą jedenastu bramek, ostatecznie tę przewagę udało się minimalnie zniwelować i MKS Selgros Lublin wygrał ten mecz 40:30 (22:11).

Mistrzynie Polski już na początku spotkania wypracowały bezpieczną przewagę, którą konsekwentnie powiększały, w drugiej połowie piotrkowianki zagrały nieco lepiej, ale przewaga ich rywalek była tak duża, że nie udało się jej zniwelować. Teraz trzeba się skupić na spotkaniu z UKS PCM Kościerzyna, jeśli piotrkowianki go wygrają wyprzedzą ten zespół w tabeli i w najgorszym wypadku będą zajmować 10. miejsce w tabeli, spotkanie rozpocznie się w sobotę, 4 lutego o godzinie 17.00 w Hali Relax.

MKS Selgros Lublin 40 :30 (22:11) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

MKS Selgros Lublin: Gawlik, Januchta - Matuszczyk 6, Bozović 5, Niedźwiedź 4, Gęga 4, Nocuń 4, Skrzyniarz 3, Rola 3, Kowalska 3, Uzar 3, Drabik 2, Rosiak 2, Charzyńska 1, Migdaliowa, Kozimur.

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Opelt, Sarnecka - Despodovska 10, Marszałek 7, Cieślak 3, Belmas 3, Wypych 2, Sobińska 1, Kopertowska 1, Szafnicka 1, Ivanović 1, Jałoszewska 1, Kucharska, Matyja, Osuch, Dronzikowska.