Mikołaje prosto z nieba

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 07 grudnia 20175 2146
Dwudziestu czterech Mikołajów wyskoczyło z samoloty Sky Van na piotrkowskim niebie. Sky Force Polskie Centrum Spadochronowe na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej zorganizowało mikołajkowe Hangar Party. W spotkaniu uczestniczyło ponad 120 pilotów, skoczków spadochronowych i przyjaciół tej największej strefy zrzutu w Polsce.

Ładuję galerię...

Po skokach w mikołajowych strojach i nastrojach, uczestnicy zabawy przenieśli się do hangaru, gdzie czekał na wszystkich gorący poczęstunek przygotowany przez działającą na lotnisku restauracje Odlot oraz upominki. Była też okolicznościowa loteria, pokaz sztucznych ogni i tańce do białego rana. Późną nocą uczestnicy Hangar Party przenieśli się do jedynego w Polsce podgrzewanego basenu działającego w strefie zrzutu Sky Force. - Takie integracyjne imprezy miłośników spadochroniarstwa będą organizowane częściej. Zapraszamy na lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej do Piotrkowa Trybunalskiego – mówi Marcin Pampuch z AZP.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (5)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wojciech ~wojciech (Gość)07.12.2017 09:59

to ten gips-karton lata całymi godzinami nad Piotrkowem i okolica, wk... wszystkich ?

63


Misiek ~Misiek (Gość)07.12.2017 08:30

No super . Tylko co mnie ta informacja po fakcie . Nie można tego wcześniej napisać. Chętnie bym przeszedł się na ta imprezę. Ach

91


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc