Mikołaje prosto z nieba

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 07 grudnia 20175 2329
Dwudziestu czterech Mikołajów wyskoczyło z samoloty Sky Van na piotrkowskim niebie. Sky Force Polskie Centrum Spadochronowe na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej zorganizowało mikołajkowe Hangar Party. W spotkaniu uczestniczyło ponad 120 pilotów, skoczków spadochronowych i przyjaciół tej największej strefy zrzutu w Polsce.

Ładuję galerię...

Po skokach w mikołajowych strojach i nastrojach, uczestnicy zabawy przenieśli się do hangaru, gdzie czekał na wszystkich gorący poczęstunek przygotowany przez działającą na lotnisku restauracje Odlot oraz upominki. Była też okolicznościowa loteria, pokaz sztucznych ogni i tańce do białego rana. Późną nocą uczestnicy Hangar Party przenieśli się do jedynego w Polsce podgrzewanego basenu działającego w strefie zrzutu Sky Force. - Takie integracyjne imprezy miłośników spadochroniarstwa będą organizowane częściej. Zapraszamy na lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej do Piotrkowa Trybunalskiego – mówi Marcin Pampuch z AZP.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wojciech ~wojciech (Gość)07.12.2017 09:59

to ten gips-karton lata całymi godzinami nad Piotrkowem i okolica, wk... wszystkich ?

63


Misiek ~Misiek (Gość)07.12.2017 08:30

No super . Tylko co mnie ta informacja po fakcie . Nie można tego wcześniej napisać. Chętnie bym przeszedł się na ta imprezę. Ach

91


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat