Mikołaj odwiedził dzieci z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 07 grudnia 20170 1229
Wieczorem 6 grudnia tradycji stało się zadość - Mikołaj odwiedził zdolne i grzeczne dzieci z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie. Były prezenty, życzenia i wspólna zabawa.

Ładuję galerię...

W Mikołajki został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Polskie tradycje bożonarodzeniowe", zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Stowarzyszenie Nasza Ziemia Piotrkowska (fundatora nagród w konkursie).

Dwie równorzędne I nagrody otrzymały: Wiktoria Siedlak, lat 11 oraz Oliwia Fogiel, lat 10. Trzy równorzędne II nagrody otrzymali: Zuzanna Tokarska, lat 6, Marcel Sieroń, lat 8 oraz Hubert Pawlik, lat 9. Dwie równorzędne III nagrody otrzymały: Sara Warsewicz, lat 9 oraz Weronika Woźniak, lat 12.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc