Memoriałowe zwycięstwo Piotrcovii

piotrcovia.comKraj Utworzono: Niedziela, 03 grudnia 20173 1536
W niedzielę w Kielcach zakończył się XX Memoriał red. Andrzeja Kowalczyka, Piotrcovia pokonała tam ukraińską Galiczankę Lwów oraz Koronę Handball Kielce, zwyciężając w tym memoriałowym turnieju.

W pierwszym spotkaniu piotrkowianki pokonały ukraiński zespół po rzutach karnych 35:33 (30:30, 15:18), drugie sobotnie spotkanie było już mniej emocjonujące, podopieczne trenera Rafała Przybylskiego zwyciężyły z gospodyniami 31:21 (14:7).

 
W żadnym z sobotnich sparingów piotrkowiankom nie pomogła niestety kapitan zespołu, Anna Wasilewska, która podczas jednego z wcześniejszych treningów złamała rękę, nie zagra więc również 21 grudnia, Piotrcovia ma rozegrać wówczas kolejny sparing, tym razem we własnej hali z MKS Perła Lublin.

 

 

 


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (3)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

. ~. (Gość)04.12.2017 10:16

Szafa wracaj szybko do zdrowia! Mam nadzieję, że gra w meczach sparingowych zaprocentuje w lidze. Dziewczyny powodzenia i samych zwycięstw.

00


gość ~gość (Gość)03.12.2017 18:32

Gratulacje

00


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc