Marcin Schodowski i Stanisław Makowiejew powołani do kadry

Piotrkowianin Utworzono: Sobota, 02 grudnia 20174 1794
Bramkarz i rozgrywający Piotrkowianina zostali powołani do pierwszej reprezentacji Polski. Zgrupowanie rozpocznie się 15 grudnia w Gdańsku.

Trener naszej reprezentacji Piotr Przybecki mógł się przyjrzeć tym zawodnikom m.in. podczas ostatniego meczu Piotrkowianina z prowadzoną przez selekcjonera Wisłą Płock. Nasi reprezentanci będą trenować w Gdańsku przez kilkanaście dni, później wezmą udział w turnieju międzypaństwowym (26-30 grudnia), a po Nowym Roku wezmą udział w dwóch turniejach, w hiszpańskim Vigo i portugalskim Povoa de Varzim.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~gość ~~gość (Gość)28.12.2017 14:11

A teraz żarcik sytuacyjny dla naszego 16 letniego eksperta ~januszka: trener reprezentacji Grecji po podpowiedziach gościa-sadysty powołał do reprezentacji Grecji Orfeusa Andreu mimo bardzo negatywnych opinii na jego temat w/w ~Januszka. Co na to wybitny dowcipniś.

00


januszek ~januszek (Gość)04.12.2017 20:42

Tym chłopakom szczerze gratuluję, spełnili swoje marzenie. A teraz żarcik sytuacyjny: trener reprezentacji Grecji ze swoimi asystentami(gościem i sadystą) powinni powołać do reprezentacji Grecji Orfeusa Andreu. (czekam)/

03


Qx2 ~Qx2 (Gość)04.12.2017 14:00

Brawo Schodowski , brawo Makowiejew, brawo my. ( kiedy Góralski czekamy))

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat