Marcin Schodowski i Stanisław Makowiejew powołani do kadry

Piotrkowianin Utworzono: Sobota, 02 grudnia 20172 1367
Bramkarz i rozgrywający Piotrkowianina zostali powołani do pierwszej reprezentacji Polski. Zgrupowanie rozpocznie się 15 grudnia w Gdańsku.

Trener naszej reprezentacji Piotr Przybecki mógł się przyjrzeć tym zawodnikom m.in. podczas ostatniego meczu Piotrkowianina z prowadzoną przez selekcjonera Wisłą Płock. Nasi reprezentanci będą trenować w Gdańsku przez kilkanaście dni, później wezmą udział w turnieju międzypaństwowym (26-30 grudnia), a po Nowym Roku wezmą udział w dwóch turniejach, w hiszpańskim Vigo i portugalskim Povoa de Varzim.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

januszek ~januszek (Gość)04.12.2017 20:42

Tym chłopakom szczerze gratuluję, spełnili swoje marzenie. A teraz żarcik sytuacyjny: trener reprezentacji Grecji ze swoimi asystentami(gościem i sadystą) powinni powołać do reprezentacji Grecji Orfeusa Andreu. (czekam)/

02


Qx2 ~Qx2 (Gość)04.12.2017 14:00

Brawo Schodowski , brawo Makowiejew, brawo my. ( kiedy Góralski czekamy))

20


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc