MOK i Kreatywni zapraszają na wernisaż wystawy

ePiotrkow Utworzono: Środa, 04 stycznia 20173 2919
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie i Stowarzyszenie Fotograficzne Kreatywni zapraszają na wystawę zdjęć, które powstały podczas warsztatów z Tomaszem Solińskim.

 

-  Zapraszamy wszystkich na wernisaż wystawy, który odbędzie się 13 stycznia o godzinie 18.00 w galerii MOK przy Al. 3 Maja 12. Na wystawie zostanie zaprezentowanych łącznie 27 bardzo ciekawych prac - zachęca Marcin Pieprzowski, jeden z organizatorów.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ajwaj ~ajwaj (Gość)11.01.2017 19:47

a jeśli?

00


Fotograf ~Fotograf (Gość)09.01.2017 15:36

Masz coś do kreatywnych ?

00


ajwaj ~ajwaj (Gość)07.01.2017 20:18

o.nastepni artysci. zaraz obok f cztery

01


reklama

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat