Liga szóstek. Trwa faza play off

Sobota, 25 lutego 20175
Siatkarska Liga OSiR wchodzi w decydującą fazę. Znamy cztery ekipy, które znalazły się w rundzie play off.

W sobotnich zmaganiach biorą udział Kombajn Volley, Piotrkowska Akademia Sportu, Rower oraz broniący tytułu Mamrot Wilkowyje. Zespoły grają do dwóch zwycięstw.
- Przed kilkunastoma minutami drużyna Kombajn z czwartego miejsca pokonała obrońcę tytułu 3:0. Poziom świadczy o tym, że każdy może tutaj wygrać z każdym. Rozgrywki są bardzo wyrównane - mówi Robert Pawlikowski z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
Finał rozgrywek odbędzie się w kwietniu.

1

0

Poprawa ~Poprawa (Gość)25.02.2017 19:10

Zespoły które przegrały 0-3 mogą WYGRAĆ **** np 3-1

00

jaki ~jaki (Gość)25.02.2017 18:12

Pisanie ze zrozumieniem się kłania , jeśli zespół przegra 0-3 i następnie przegra 1-3 to po co złoty set skoro zespół przegrał dwa mecze ? jeśli nie mam racji , proszę o wykład bo taki chyba mnie również się przyda

00

do sito ~do sito (Gość)25.02.2017 17:36

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Do dwóch zwycięstw a nie do dwóch wygranych setów :)
Oznacza to, że drużyna musi wygrac 2 mecze aby awansować dalej. Co więcej: Zespoły które przegrały 0-3 mogą przgrać np 1-3 i wtedy zadecyduje tak zwany zloty set ( dodatkowy ) Jednak to już temat na inny wykład gdyż chyba taki by się przydał panu sito.

10

jaki ~jaki (Gość)25.02.2017 17:12

Panie redaktorze - w siatkówce nie ma takiego zwrotu - "zespoły grają do dwóch zwycięstw"