Legendarny trener potrzebuje pomocy

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 08 września 201714 9881
Henryk Grabowiecki, trener piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, który wychował wielu medalistów, m.in. obecnego wicemistrza świata Mateusza Bernatka zmaga się z ciężką chorobą. Każdy kto chciałby mu pomóc, może wpłacać pieniądze na specjalnie utworzone w tym celu konto.

Szczegółowe dane znajdziecie na plakacie.

 


Zainteresował temat?

21

0


Komentarze (14)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.09.2017 21:08

Ludzie jeśli tylko możecie...pomagajcie. Pan Henryk na to zasługuje. Nie pytajcie się dokładnie na co. Skoro już takie coś jest organizowane to to musi być bardzo poważna choroba i poważny stan. Znam Pana osobiście i wiem jaki jest. Pomagajcie jeśli macie chceci i możecie

00


radny Jan Dziemdziora ~radny Jan Dziemdziora (Gość)10.09.2017 20:49

poszło - zachęcam innych

11


gad ~gad (Gość)10.09.2017 05:51

Bardzo chętni pomogę to się nie pytaj na co będą przeznaczone te pieniądze przy tak ciężkiej śmiertelnej chorobie.

40


gość ~gość (Gość)09.09.2017 17:48

Bardzo chetnie pomoge.....ale chcialbym sie dowiedziec na co konkretnie potrzeba wsparcia finansowego. Ktos napisal ze nowotwor. Ok. Ale tomograf, chemie w tego typu leczeniu zapewnia Nfz. Ludzie moze by chcieli sie dowiedziec, jezeli juz taka zbiorka stala sie publiczna, na co zostana przeznaczone zebrane pieniadze.

23


uczennica ~uczennica (Gość)09.09.2017 17:24

Panie Heńku wracaj do zdrowia! Tylko Pan potrafił zmotywowac czlowieka do walki!

10


sąsiad ~sąsiad (Gość)09.09.2017 17:08

Świetny trener zaraz wpłacam na konto mam nadzieje, że będzie wszystko ok.
Powodzenia w walce z chorobą.

00


gość ~gość (Gość)09.09.2017 12:31

Henryk wracaj do zdrowia, piotrkowskie zapasy cie potrzebuja...

41


gość ~gość (Gość)09.09.2017 11:05

Henryk trzymaj się

10


gość ~gość (Gość)09.09.2017 09:17

Jaka suma pieniędzy jest potrzebna?

10


gość ~gość (Gość)08.09.2017 23:58

Heniu Ty mój wychowawco pomogę!

20