LKS Start Niechcice świętuje 70-lecie

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 07 lipca 20172 4078
Najstarszy klub piłkarski w gminie Rozprza obchodzi okrągły jubileusz. W sobotę, 8 lipca na stadionie w Niechcicach odbędą się obchody 70. rocznicy powstania tamtejszego Ludowego Klubu Sportowego Start.

Z okazji obchodów tego wyjątkowego jubileuszu, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

 

 - Zarówno tych sportowych, jak i kulinarnych i muzycznych. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców naszej gminy - zachęca wójt Janusz Jędrzejczyk.

 

Impreza rozpocznie się o 11.00, najpierw odbędzie się turniej piłkarski dla najmłodszych, o 14.00 oficjalne rozpoczęcie obchodów, a godzinę później rozpocznie się mecz pomiędzy Oldbojami Startu a obecnie grającymi w tej drużynie zawodnikami. Podczas imprezy zostaną również odznaczeni zasłużeni działacze i zawodnicy. O 18.00 rozpocznie się druga część imprezy, czyli wspólne grillowanie oraz koncert zespołu Kamikadze.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

marian ~marian (Gość)11.07.2017 09:57

grochówka jest atrakcją to gratuluję. Stek to atrakcja a nie najtańsza zupa

00


polonista ~polonista (Gość)08.07.2017 14:16

Żenada a nie klub. Bylem kiedys jako kibic na ich meczu. Patologia to mało powiedziane. Alkohol,przekleństwa,wyzywanie sędziego, zawodnikow. Pierwszy i ostatni raz

63


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat