LKS Start Niechcice świętuje 70-lecie

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 07 lipca 20172 3918
Najstarszy klub piłkarski w gminie Rozprza obchodzi okrągły jubileusz. W sobotę, 8 lipca na stadionie w Niechcicach odbędą się obchody 70. rocznicy powstania tamtejszego Ludowego Klubu Sportowego Start.

Z okazji obchodów tego wyjątkowego jubileuszu, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

 

 - Zarówno tych sportowych, jak i kulinarnych i muzycznych. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców naszej gminy - zachęca wójt Janusz Jędrzejczyk.

 

Impreza rozpocznie się o 11.00, najpierw odbędzie się turniej piłkarski dla najmłodszych, o 14.00 oficjalne rozpoczęcie obchodów, a godzinę później rozpocznie się mecz pomiędzy Oldbojami Startu a obecnie grającymi w tej drużynie zawodnikami. Podczas imprezy zostaną również odznaczeni zasłużeni działacze i zawodnicy. O 18.00 rozpocznie się druga część imprezy, czyli wspólne grillowanie oraz koncert zespołu Kamikadze.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

marian ~marian (Gość)11.07.2017 09:57

grochówka jest atrakcją to gratuluję. Stek to atrakcja a nie najtańsza zupa

00


polonista ~polonista (Gość)08.07.2017 14:16

Żenada a nie klub. Bylem kiedys jako kibic na ich meczu. Patologia to mało powiedziane. Alkohol,przekleństwa,wyzywanie sędziego, zawodnikow. Pierwszy i ostatni raz

63


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc