Kuba Sienkiewicz w Piotrkowie!

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 14 kwietnia 201711 4254
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W najbliższy czwartek 20 kwietnia o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Kuby Sienkiewicza.

Spotkanie poprowadzi znany z łódzkiej telewizji dziennikarz muzyczny Leszek Bonar. Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.


Zainteresował temat?

6

6


Komentarze (11)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

qqq ~qqq (Gość)20.04.2017 08:14

A w Sulejowie IRA

11


gumofilc ~gumofilc (Gość)17.04.2017 14:38

a w Rozprzy Zenek Martyniuk!!!

13


gość ~gość (Gość)17.04.2017 10:48

kodziarze niech idą

15


WR ~WR (Gość)16.04.2017 20:22

Adorator Platformy. Opluwacz PiS-u. Za darmo nawet nie pójdę!

410


EP ~EP (Gość)16.04.2017 19:15

To wspaniała wiadomość, znakomity artysta.Tworczosc niewątpliwie wysokich lotów. Dlatego możesz takie nieprzychylne opinie na tym forum bo lokalsi pewnie woleliby jakiegoś Zenka Martyniuka albo innego Sławomira Zapałę:-D
Dla niezdecydowanych i malkontentow - jest duża szansa za Kuba zaśpiewa coś o naszych EpiKilerach ;-)

63


EP ~EP (Gość)16.04.2017 18:30

Znakomity artysta, na pewno sie wybiorę na występ.
Polecam wszystkim ceniącym sobie kulturę wysokich lotów, chociaż sądząc po Waszych wpisach to zainteresowanie będzie raczej mizerne a szkoda.

64


Sam ~Sam (Gość)16.04.2017 15:34

Super gosc.

74


loko ~loko (Gość)15.04.2017 20:01

I jakie ma poglądy ?? Jedynie słuszne,zbieżne z partią obywatelską ...

58


gość ~gość (Gość)15.04.2017 17:02

W razie (tfu) czego, wolałabym, żeby mi nie grzebał w głowie.

28


Pavarotti ~Pavarotti (Gość)15.04.2017 09:21

Racja on ma głos jak na Kasienće włos - długi , cienki i nieczysty.

58