Kto zdobędzie Puchar Lata?

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 06 lipca 20171 14739
Podczas wakacji piotrkowscy piłkarze amatorzy nie próżnują. W pierwszym meczu o Puchar Lata Met-Stal wygrał z zespołem Mazur.Shop 2:1. W zainaugurowanych w środę rozgrywkach rywalizuje pięć zespołów.

Ładuję galerię...

W ubiegłym roku o Puchar Lata również walczyło pięć drużyn.

 

 - Zespoły rywalizują w jednej grupie. Każdy zagra z każdym, trofeum wywalczy najlepszy. Obrońcą tytułu jest Starówka, która w tym roku też bierze udział w tych rozgrywkach - powiedział Jacek Łabuziński z OSiR w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Dla większości zawodników jest to doskonała okazja, do tego, żeby przygotować się do rywalizacji w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej i Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej.

 

 - W sezonie letnim być może trochę mniej się angażujemy, ale podczas takich spotkań możemy potrenować różne schematy, które można wykorzystać podczas ALPN i AHLPN - powiedział Maciej Baranowski - kapitan zespołu Mazur.Shop.

 

W rozgrywkach mogą również uczestniczyć zrzeszeni zawodnicy. W czwartek (6 lipca) kolejny mecz, o 19.00 Mazur.Shop zmierzy się z Eko-Lukiem. Oprócz wymienionych zespołów o główne trofeum walczą jeszcze zawodnicy zespołu D&D Drewmebel. Docelowo piłkarze będą rywalizować w poniedziałki, środy i piątki. Wszystkie spotkania tradycyjnie będą się odbywać na boisku przy ulicy Zawiłej. Zdobywcę Pucharu Lata poznamy w połowie sierpnia.


Zainteresował temat?

0

4


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

brutalny ~brutalny (Gość)07.07.2017 10:25

a co to mnie obchodzi

00


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc