Król Zenon zdobył Kasztelanię Rozprza

ePiotrkow Utworzono: Sobota, 24 czerwca 201762 31183
Takich tłumów chyba najstarszy mieszkaniec gminy jeszcze nie widział. Wszyscy zjechali do Rozprzy, aby posłuchać jego … Zenona Martyniuka. A król nie zawiódł swoich sympatyków i zaśpiewał największe hity.

Ładuję galerię...

Zanim zespół Akcent pojawił się na scenie, publiczność mogła posłuchać lokalnych wykonawców: dzieci z placówek oświatowych gminy czy Kasztelanię Swing Band. Duże brawa zebrała też czwórka dziewczyn z grupy MARACUJA, które nie tylko śpiewały, ale i wspaniale tańczyły. Do tego panie pojawiały się w pięknych strojach przygotowanych przez liderkę grupy Beatę Powolny.

 

Każdy z zespołów czy solistów otrzymywał po swoim występie podziękowania od przedstawicieli gminy. Wójt Janusz Jędrzejczyk pogratulował również piłkarzom, trenerom i działaczom Czarnych Rozprza awansu do piłkarskiej klasy okręgowej.

 

Ale punktem kulminacyjnym był występ grupy Akcent z Zenonem Martyniukiem. Publiczność oszalała…

 

W niedzielę drugi dzień Dni Rozprzy. Czy na stadionie Czarnych będzie można spodziewać się podobnych tłumów?

 

MARACUJA

 

 

AKCENT

 


Zainteresował temat?

8

3


Komentarze (62)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.07.2017 11:04

Nie cierpię tego pseudomuzyka.

20


gość ~gość (Gość)04.07.2017 19:21

Byłam, było super, Zenek jst królem co by nie mówić, a Maracuja dała show jakiego jeszcze nie widzielismy! Gratulacje za orgnizacje - Było super!

23


klemens ~klemens (Gość)28.06.2017 19:30

Jaka kasztelania taki król.

33


byla kursantka ~byla kursantka (Gość)24.06.2017 23:42

Byłam ,faktycznie dużo ludzi.W różnym wieku!I niech mi ktoś powie,że disco polo, to wiocha! Wszyscy znaja teksty i bawią się w rytm tej muzyki.

1910


Lewyy ~Lewyy (Gość)26.06.2017 12:38

żaden z tego Zenka król...nie chciało mu się nawet na żywo zaśpiewać jednego kawałka tylko dogadywał jak muza skończyła grać. zgarnął kupę kasy i pojechał w cholerę.
na drugi dzień na żywo grał 4 osobowy skład z dobrym gitarowym brzmieniem ale to już nie pasowało co? ehhh wstyd, że nikt nie umie docenić prawdziwego talentu

101


drzymala123 ~drzymala123 (Gość)26.06.2017 11:03

Jakość dźwięku na załączonym filmiku powala

50


Rozprzanka ~Rozprzanka (Gość)26.06.2017 09:24

Jestem pod wrażeniem marnoty Maracuji ! Brak profesjonalizmu w kontaktach z publicznością, głupawe teksty, nieprawidłowe wymawiane słowa....i wiele innych braków. Panienki ! bywanie na scenie zobowiązuje ! Nie chcę więcej oglądać tych wątpliwej jakości zespołu w Rozprzy.

53


aga74 ~aga74 (Gość)26.06.2017 07:35

Kuba!!!wielkie dzięki za Twoje Wielkie Serce dla mojej córki.ps.wiesz o co chodzi.

10


Krew zalewa ~Krew zalewa (Gość)25.06.2017 13:43

Taki Zenek ma wszystko a wy szczekacze co?prace za 2tyś i żółć do wylewania na portalu.Nie lubisz disco nie komentuj.Muzyka ponoć dla wieśniaków tylko co tam robiło pół Piotrkowa?Co drugie auto na Ep.Przypadek?Ja nie lubię no:jazzu ale nie obrażam tych co go słuchają.

85


XXX ~XXX (Gość)25.06.2017 14:17

Żal po prostu d... ściska czytając wypociny nie których z Was!!!
To jest żenujące, mam wrażenie że nie mieszkam w Polsce, tylko gdzieś w dzikim kraju!!! Ile w Was jadu, zawiłości i chamstwa. Dla większości z Was brak słów i określenia. Wstyd że w Piotrkowie i okolicach mieszkają tacy tępi ludzie..
Którym wiecznie coś nie odpowiada i nie pasuje. Gwiazdę z nieba Wam dać, i tak będzie Wam miło!!!

125