Krajobrazy Spały i okolic. Wystawa "U Panien"

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 29 września 20170 1027
W Spale odbywał się w maju XXVI Plener Malarski „Piękno przyrody pędzlem malowane”. Od 1 października efekty warsztatów będziemy mogli oglądać podczas wystawy w Galerii „U Panien”.

Warsztaty plenerowe organizowane są przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim. W tegorocznym plenerze uczestniczyło 19 nauczycieli z powiatów: tomaszowskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego, łódzkiego, radomszczańskiego i opoczyńskiego. Tym razem warsztaty odbywały się w malowniczych okolicach Spały, która stała się ulubionym miejscem artystek. Wyjątkowa pogoda sprzyjała tworzeniu prac plastycznych przedstawiających piękne krajobrazy Spały i okolic. Uczestniczki pleneru wykorzystywały różne techniki malarskie: pastele, akryle, olej, temperę i akwarelę. Oprócz tradycyjnych warsztatów malarskich odbyły się również warsztaty z filcowania oraz modelowania z masy ceramicznej.

Wystawa prac uczestniczek tego pleneru prezentowana będzie w Galerii „U Panien” (na piętrze) od 1 do 25 października. Wernisaż odbędzie się w niedzielę o godz. 17.00. Wejście od pl. Kościuszki.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat