Krajobrazy Spały i okolic. Wystawa "U Panien"

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 29 września 20170 798
W Spale odbywał się w maju XXVI Plener Malarski „Piękno przyrody pędzlem malowane”. Od 1 października efekty warsztatów będziemy mogli oglądać podczas wystawy w Galerii „U Panien”.

Warsztaty plenerowe organizowane są przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim. W tegorocznym plenerze uczestniczyło 19 nauczycieli z powiatów: tomaszowskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego, łódzkiego, radomszczańskiego i opoczyńskiego. Tym razem warsztaty odbywały się w malowniczych okolicach Spały, która stała się ulubionym miejscem artystek. Wyjątkowa pogoda sprzyjała tworzeniu prac plastycznych przedstawiających piękne krajobrazy Spały i okolic. Uczestniczki pleneru wykorzystywały różne techniki malarskie: pastele, akryle, olej, temperę i akwarelę. Oprócz tradycyjnych warsztatów malarskich odbyły się również warsztaty z filcowania oraz modelowania z masy ceramicznej.

Wystawa prac uczestniczek tego pleneru prezentowana będzie w Galerii „U Panien” (na piętrze) od 1 do 25 października. Wernisaż odbędzie się w niedzielę o godz. 17.00. Wejście od pl. Kościuszki.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc