Konkurs "Piotrków w moich oczach" rozstrzygnięty

Strefa FM Utworzono: Sobota, 25 listopada 20174 2199
Konkurs literacko-fotograficzny "Piotrków w moich oczach" rozstrzygnięty. Inicjatywa skierowana była do uczniów szkół podstawowych.

Ładuję galerię...

Komisja wyłoniła laureatów oraz wyróżniła dodatkowe prace. - Ja zrobiłem zdjęcie zamku w Bykach przy ul. Kasztelańskiej i zająłem pierwsze miejsce. Konkurs bardzo mi się podobał i na pewno będę brać udział w kolejnych - opowiadał jeden z nagrodzonych uczestników.


Konkurs realizowany był w ramach projektu "Kalejdoskop radości". - Osoby biorące udział w projekcie bardzo chętnie uczestniczą w działaniach przewidzianych w ramach tego projektu. Są to zadania zarówno dla dzieci jak i rodziców. Odzew jest bardzo pozytywny i jesteśmy zadowoleni z aktywności uczestników - mówiła Justyna Ciesielska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (4)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

AACC ~AACC (Gość)13.12.2017 15:07

na zdjęciu 6 to jest fajnY "PREZENT"

00


bdziu ~bdziu (Gość)01.12.2017 13:14

Hm...wygrało zdjęcie zamku w Bykach ? Czy to aby na temat "PIOTRKÓW w moich oczach" ? Chyba ,że Byki zostały dzielnicą miasta ...Coś mnie tu nie pasuje...

47


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc