Koncerty styczniowe w Centrum Idei „Ku Demokracji”

ePiotrkow Utworzono: Niedziela, 31 grudnia 20170 1523
W styczniu w Centrum Idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie odbędzie się pięć koncertów podczas których usłyszymy m.in. kolędy, pastorałki. Pierwszy już 3 stycznia.

W środę  wystąpią: chór, orkiestra i zespoły kameralne PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II Stopnia w Piotrkowie Trybunalskim. Początek koncertu o godz. 18:30.

6 stycznia (również o godz. 18:30) usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Zaśpiewa je chór CORO DESICO działający w Centrum idei „Ku Demokracji.

 

14 stycznia (niedziela) wystąpi kapela POTOK. Początek koncertu o godz. 17:30. Natomiast w sobotę, 20 stycznia o godz. 16.00) zaśpiewa OLGA SZOMAŃSKA.


Ostatnim styczniowym koncertem będzie występ chóru STOWARZYSZENIA ŚPIEWACZEGO im. Stanisława Moniuszki w Łodzi. Odbędzie się on 28 stycznia. Początek o godzinie 17.00.

Hala balonowa w sądzie
„Pałacyk
„Pałacyk" świętuje Ogólnopolski Dzień ...
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk" świętuje w poniedziałek (26.03) Ogólnopolski Dzień Trzeźwości, pod hasłem "Daj siebie innym". Z inicjatywy pracowników stowarzyszenia, w Piotrkowie przez cały dzień odbywają się akcje mające na celu pomoc uzależnionym oraz ich rodzinom w ...
Piotrkowskie Powązki - znane i nieznane
Piotrkowskie Powązki - znane i nieznane
Początkowo był miejscem pochówku zmarłych na cholerę. Z czasem stał się główną nekropolią miasta. Ostatnie miejsce spoczynku znaleźli tu i zwykli piotrkowianie, i obywatele wielce zasłużeni dla naszego miasta i kraju – oficerowie Wojska Polskiego, dawni powstańcy, lokalni notable, ludzie kultu...

Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat