Koncerty styczniowe w Centrum Idei „Ku Demokracji”

ePiotrkow Utworzono: Niedziela, 31 grudnia 20170 1354
W styczniu w Centrum Idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie odbędzie się pięć koncertów podczas których usłyszymy m.in. kolędy, pastorałki. Pierwszy już 3 stycznia.

W środę  wystąpią: chór, orkiestra i zespoły kameralne PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II Stopnia w Piotrkowie Trybunalskim. Początek koncertu o godz. 18:30.

6 stycznia (również o godz. 18:30) usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Zaśpiewa je chór CORO DESICO działający w Centrum idei „Ku Demokracji.

 

14 stycznia (niedziela) wystąpi kapela POTOK. Początek koncertu o godz. 17:30. Natomiast w sobotę, 20 stycznia o godz. 16.00) zaśpiewa OLGA SZOMAŃSKA.


Ostatnim styczniowym koncertem będzie występ chóru STOWARZYSZENIA ŚPIEWACZEGO im. Stanisława Moniuszki w Łodzi. Odbędzie się on 28 stycznia. Początek o godzinie 17.00.

Hala balonowa w sądzie
Piotrkowskie Powązki - znane i nieznane
Piotrkowskie Powązki - znane i nieznane
Początkowo był miejscem pochówku zmarłych na cholerę. Z czasem stał się główną nekropolią miasta. Ostatnie miejsce spoczynku znaleźli tu i zwykli piotrkowianie, i obywatele wielce zasłużeni dla naszego miasta i kraju – oficerowie Wojska Polskiego, dawni powstańcy, lokalni notable, ludzie kultu...

Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc