Koncert Noworoczny w Moszczenicy

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 09 stycznia 20170 2362
W niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy można było posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu solisty Radosława Blonki, któremu towarzyszyła Orkiestra Kameralna PSM w Piotrkowie pod dyrekcją Ewy Izydorczyk – Grzelak oraz Jagody Wyrwińskiej.

Ładuję galerię...

Radosław Blonka to 26–letni śpiewak operowy pochodzący z Piotrkowa, który już zdobył uznanie m.in. na Międzynarodowym Konkursie Solowej Wokalistyki Sakralnej „Ars et gloria” w Katowicach. - Jesteśmy oczarowani z żoną. To tacy młodzi ludzie a już taki profesjonalizm – mówił Andrzej, jeden z widzów. - Szczególnie zachwyceni byliśmy wykonaniem świątecznego standardu „White Christmas”.

 

Koncert rozpoczął się od życzeń świątecznych dla mieszkańców gminy, które złożyli wspólnie wicestarosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, Iwona Pietrzkowska przewodnicząca Rady Gminy oraz wójt Marceli Piekarek.

 

- To pierwszy taki koncert i mam nadzieję, że stanie się on noworoczną tradycją - mówi Jerzy Korytkowski, dyrektor GOKiS w Moszczenicy.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc