Kolejny transfer Piotrcovii

piotrcovia.com Utworzono: Czwartek, 18 maja 201726 3204
23-letnia lewoskrzydłowa Katarzyna Stasiak dołączyła do zespołu Piotrcovii. Wychowanka Sośnicy Gliwice przez dwa ostatnie sezony reprezentowała barwy Energi AZS Koszalin. Kontrakt podpisano na rok z możliwością przedłużenia za porozumieniem stron.

To kolejna, nowa zawodniczka, z którą działacze podpisali umowę, jak już wcześniej informowaliśmy do piotrkowskiego zespołu dołączyła też 19-letnia Klaudia Cygan, rozgrywająca powoływana do juniorskiej reprezentacji Polski. W minionym sezonie reprezentowała barwy występującej w I lidze kobiet SMS ZPRP Płock i była jedną z najskuteczniejszych zawodniczek, grających na zapleczu PGNiG Superligi.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (26)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zenek blus ~zenek blus (Gość)18.05.2017 19:19

A gdzie są własne wychowanki ??? czemu służą tzw. klasy sportowe ?

42


assa assaranga18.05.2017 18:04

Mam wrażenie,że to nie są wzmocnienia,tylko uzupełnienia!
Kim jest owa zawodniczka?Pierwsze słyszę o niej.Chyba ławę grzała a nie Energę reprezentowała!

53


fan ~fan (Gość)18.05.2017 19:49

Zawodniczka dobra, ale dlaczego się Koszalin jej pozbył, bo ta zawodniczka jest po zerwanych wiązadłach krzyżowych w marcu i nie występowała w ostatnich meczach Koszalina, przyszła się wyleczyć i przytulić kasę, a co z naszymi zawodniczkami na skrzydłach, Paulina, Vlada, Matyja. Jaki ten klub bogaty, ale jak się coś zapytać po meczu to się strasznie prezesi obrażają, bez kultury.

51


dj ~dj (Gość)18.05.2017 19:33

Poprzedni trener twierdził że skrzydłowych ci u nas dostatek.

12


kibic ~kibic (Gość)18.05.2017 19:25

O nijakiej Cygan już pisaliście jakiś czas temu. Ten artykuł jest chyba o K. Stasiak. Czy wiecie tylko to, że ma 23 lata i ostatnie 2 lata "grała" w Energii AZS Koszalin? Żałosne...

31


kibicka ~kibicka (Gość)18.05.2017 19:52

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/670598/kiedy-katarzyna-stasiak-bedzie-zdolna-do-gry-to-decyzja-lekarza-i-fizjoterapeuty, od tego momentu nie ma jej na parkiecie, kontuzja musiała być poważniejsza, po co ściągamy skrzydłową, jak mamy młode zdolne.

33


:( ~:( (Gość)18.05.2017 19:23

Witamy w Piotrkowie.
Z tym trenerem to dziewczyny sobie nie pograją niestety.

42


PiotrkowskiKibic ~PiotrkowskiKibic (Gość)19.05.2017 06:29

Ściąganie kontuzjowany zawodniczki???No cóż.... gratulacje dla zarządu!

43


kibic ~kibic (Gość)18.05.2017 21:45

Panie Kamilu lewoskrzydłowa, mierząca 166 cm wzrostu i 64 kg. W 21 meczach rzuciła 53 bramki.

11