Kolejny sukces Jakuba Trojana

Strefa FM Wtorek, 31 marca 20152
Jakub Trojan zdobył złoty medal podczas XI Mistrzostw Polski ADCC. Piotrkowianin zwyciężył w kat. Zaawansowani -91kg.

XI Mistrzostwa Polski ADCC odbyły sie w miniony weekend w Warszawie. Startowali w nich przedstawiciele wszystkich sportów chwytanych takich jak zapasy, Brazylijskie Jiu Jitsu, Judo czy Sambo.
W dwudniowych zawodach, będących największą tego typu imprezą w kraju, wzięło udział ponad 500 zawodników z całej Polski. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wywalczyli sobie prawo do startu na mistrzostwach Europy i świata.

To kolejny sukces piotrkowianina, kilkanaście dni temu Jakub Trojan zajął II miejsce w kategorii wagowej 94,3 kg - purpurowe pasy podczas II zawodów z cyklu Grand Prix Polski w Brazylijskim Ju Jitsu, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim.