Kolejne sukcesy bilardzistów z gminy Moszczenica

ePiotrkowRegion Utworzono: Wtorek, 10 października 20170 1884
Tym razem bilardziści z Rękoraja wzięli udział w turnieju z cyklu Polski Narodowy Junior Tour, natomiast ich koledzy ze Srocka rywalizowali podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Zarówno podczas jednej, jak i drugiej imprezy reprezentanci gminy Moszczenica wywalczyli medale.

Polski Narodowy Junior Tour, to największy cykliczny turniej juniorski na świecie. Uczestniczy w nim ponad 140 zawodników i zawodniczek z najlepszych klubów bilardowych w kraju. Zawodnicy spotykają się cztery razy w roku, by zdobywać punkty rankingowe, dające kwalifikacje do Mistrzostw Polski Juniorów. W czwartej odsłonie tej imprezy, która odbyła się 8 września Aleksandra Burczyńska zajęła III miejsce, natomiast Oskar Jamorski zakończył ranking roczny juniorów na II miejscu wyprzedzając medalistów ostatnich Mistrzostw Europy.


Tymczasem bilardzistka ULKS Dragon Srock zdobyła złoty medal podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Czerniewicach. Wśród 32 zawodniczek i zawodników z województw łódzkiego i wielkopolskiego najlepsza okazała się bilardzistka ze Srocka - Maja Rytych, która pokonała w finale zawodnika z Rękoraja Adriana Derewędę. Klub ULKS Dragon Srock oprócz Mai reprezentowali: Oliwia Wędzonka, Konrad Kozakowski oraz Oskar Waśniewski.

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc