Kolejna wspólna wigilia

Region Utworzono: Piątek, 22 grudnia 20174 5578
Były wspólna modlitwa, wzajemne życzenia i radosne kolędowanie. Nie zabrakło też tradycyjnych wigilijnych potraw. Przedświąteczne spotkanie mieszkańców gminy zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu przy współpracy z tutejszym Kołem Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeniem „Moszczenica Naszą Gminą”, Caritasem Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża oraz OSP Moszczenica.

Ładuję galerię...

Przy wspólnym stole zasiedli mieszańcy gminy, przedstawiciele władz samorządowych i gminnych instytucji, lokalni artyści, społecznicy, druhowie OSP oraz członkinie KGW. Wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku życzyli zebranym Iwona Pietrzkowska - przewodnicząca Rady Gminy, wicestarosta piotrkowski Piotr Wojtysiak oraz wójt Marceli Piekarek. Składanie życzeń poprzedziła modlitwa, którą odmówił Ksiądz Proboszcz Władysław Paś. Wieczór zakończył się wspólnym kolędowaniem. Dla zebranych grali i śpiewali członkowie zespołu „Jacy Tacy Moszczeniacy”.

 


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (4)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ilon ~Ilon (Gość)25.12.2017 12:38

Niech robią - ale bez robienia polityki - przecież chodzi tu tylko, o to by nazwiska "tych ważnych" się pojawiły po raz kolejny. Wystarczy obejrzeć zdjęcia, żeby się zorientować kto jest tam pierwszym planem, a kto tłem.

32


Obiektywny ~Obiektywny (Gość)24.12.2017 16:15

Chwała Panu Janowi i Bogdanowi to oni zainspirowali pierwsze spotkanie a dziś już stało się tradycją.Panie Jurku ciągnijcie tak dalej.

11


Kwejk ~Kwejk (Gość)22.12.2017 15:34

Ale oddzielnie usiedli

60


Ola Aleksandra ~Ola Aleksandra (Gość)22.12.2017 15:14

A jakie gminy tam się spotkały, jak ja tam ludzi tylko z Moszczenicy widzę?

60


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc