Klęska Polonii w Działoszynie

Niedziela, 07 maja 20176
Aż 0:5 (0:1) przegrała piotrkowska Polonia w meczu 29. kolejki IV ligi łódzkiej, Warta Działoszyn, która jest wiceliderem rozgrywek, okazała się zbyt wymagającym rywalem.

Faworytem tego spotkania byli oczywiście zawodnicy z Działoszyna, ale w pierwszej połowie zdobyli tylko jedną bramkę. Po przerwie w odstępie zaledwie dwudziestu minut, dołożyli jednak cztery kolejne.

W następnej kolejce polonistów czeka jeszcze trudniejsze zadanie, do Piotrkowa przyjedzie bowiem lider IV ligi, Warta Sieradz. Ten mecz odbędzie się 13 maja, początek o godzinie 17.00.

KS Warta Działoszyn 5:0 (1:0) PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(20’ Bartłomiej Pałyga, 60’ Arkadiusz Porochnicki, 66’ Karol Dudek, 74’ Maciej Krysiak, 80’ Oskar Korbela)

KS Warta Działoszyn: Olkusz – Łukasz Bąkowicz, Mateusz Bąkowicz (76’ Sitkiewicz), Krysiak (80’ Magiera), Marchewka (76’ Stolarczyk), Nagielski (73’ Korbela), Kurpiewski, Pałyga, Porochnicki, Zawieja, Dudek.

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Błażejewski – Cieślik, Patryk Grzesiuk, Mateusz Grzesiuk, Jakubiak, Kowalski, Malicki, Ornafa, Batata, Skrobiewski, Skupień.