Klasa okręgowa: Zmarnowana szansa Włókniarza

Środa, 06 maja 20091
Fotel lidera mieli na wyciągnięcie ręki, jednak ze swojej szansy nie skorzystali. Piłkarze Włókniarza Moszczenica znali rezultaty swoich najgroźniejszych rywali i wiedzieli, że jeśli wygrają w Szczercowie to awansują na pierwsze miejsce. Nic jednak z tych planów nie wyszło. Miejscowa Astoria wygrała 2:0.

Niecodzienny przebieg miało spotkanie Piotrcovii z LKS Mierzyn. W 50 minucie gospodarze prowadzili 3:0, jednak spotkanie przegrali. Mierzyn zaczął bowiem grać znacznie lepiej i strzelił cztery bramki. Blisko sprawienia niespodzianki był Skalnik Sulejów, który ostatecznie nie dał jednak rady tomaszowskiej Lechii. Do przerwy podopieczni Dariusza Różyckiego prowadzili 1:0.

Oto wyniki:
Piotrcovia - LKS Mierzyn 3:4 (2:0) (Marek Rękorajski 2, Bogdan Adaczyński - Łukasz Olczyk 2, Michał Walter, Tomasz Kwiecień)
Skalnik Sulejów - Lechia Tomaszów 2:3 (1:0) (dla Skalnika: Igor Malarz, Krzysztof Wawrowski)
OTS Opoczno-Gorzałków - GUKS Gorzkowice 2:1 (0:0) (dla GUKS: Kamil Korytkowski)
Omega II Kleszczów - LKS Wola Krzysztoporska 3:1 (0:1) (dla LKS: Daniel Jaworski)
Polonia Gorzędów - Szczerbiec Wolbórz 1:2 (1:1) (dla Szczerbca: Piotr Kowalewski, Wojciech Jaśkowski)
Astoria Szczerców - Włókniarz Moszczenica 2:0 (0:0)
Zjednoczeni Bełchatów - Czarni Radomsko 1:1 (0:0)
KS Poświętne - Świt Kamieńsk 1:1 (1:0)