ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Karnawałowa Strauss Gala zawita do Piotrkowa

Utworzono: Wtorek, 09 stycznia 2018 1347
Na wielbicieli twórczości Johanna Straussa oraz opery i operetki czeka nie lada gratka. Już pod koniec stycznia w Piotrkowie odbędzie się Karnawałowa Strauss Gala. Na scenie MOK-u wystąpią znakomici soliści scen polskich i europejskich.

Już w sobotę, 27 stycznia o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert, zatytułowany Karnawałowa Strauss Gala. Publiczność będzie mogła usłyszeć największe przeboje króla walca Johanna Straussa oraz znane arie, duety operetkowe, musicalowe i pieśni neapolitańskie w wykonaniu znakomitych solistów scen Polski i Europy, w tym obdarzonych wspaniałymi głosami Naire Ayvazyan i Kamila Rocha Karolczuka. Solistom towarzyszyć będą instrumentaliści, występujący na co dzień na największych scenach i estradach w Europie. Wśród wspomnianych przebojów zabrzmią między innymi najsłynniejsze arie z operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Baron cygański”. Tego wieczoru nie zabraknie również walca „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, arii Barinkaya „Wielka sława to żart”, czy duetów wszech czasów, takich jak: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleję” czy „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo”.

 

 

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kawiarni piotrkowskiego MOK-u przy al. 3 maja 12.

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Grupa KSM.


Zainteresował temat?

3

0


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc