Kamil Dajwłowski wywalczył Puchar Świata

Strefa FM Niedziela, 22 maja 20118
Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy TOM-Center Piotrków w rozegranym w węgierskim Szeged Pucharze Świata w kick-boxingu. Podopieczni Krzysztofa Tomy wywalczyli pięć medali (złoty i cztery brązowe). Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Dajwłowski (71 kg).

Dajwłowski okazał się najlepszy w formule low-kick. W tej samej rywalizacji nasi zawodnicy sięgnęli jeszcze po trzy brązowe medale. Zdobyli je: Artur Cieciura (60 kg), Jakub Jasion (63,5 kg) i Łukasz Gawlik (67 kg). Brąz wywalczył także Filip Karbownik (81 kg). On startował w formule full-contact. To kolejny wielki sukces piotrkowskich zawodników, którzy przyzwyczaili już swoich kibiców do medali mistrzostw Polski czy też trofeów przywożonych z zagranicznych zawodów. Gratulujemy!