Już w sobotę I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 11 maja 20170 1859
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza w najbliższą sobotę (13 maja) na I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych.

Przesłuchania zespołów rozpoczną się o godzinie 15.00 na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2). A mogą do nich przystąpić amatorskie orkiestry dęte działające przy OSP, instytucjach i jednostkach kultury, jednostkach samorządu terytorialnego, itp.

- Celem organizowanego przeglądu jest propagowanie tego typu muzyki, stworzenie tradycji cyklicznych spotkań amatorskich orkiestr dętych z naszego regionu. Dla uczestników przeglądu będzie to okazja doskonalenia warsztatu, porównania swojego poziomu z innymi uczestnikami imprezy, stworzenia klimatu dla powstawania podobnych grup muzycznych – mówi Jolanta Kołacińska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej, który jest organizatorem przeglądu.


Muzyków amatorów oceniać będzie specjalnie powołana komisja, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc mogą liczyć na nagrody pieniężne.


Patronem I Regionalnego Przeglądu Amatorskich Orkiestr Dętych jest wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc