Już w sobotę I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 11 maja 20170 1901
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza w najbliższą sobotę (13 maja) na I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych.

Przesłuchania zespołów rozpoczną się o godzinie 15.00 na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2). A mogą do nich przystąpić amatorskie orkiestry dęte działające przy OSP, instytucjach i jednostkach kultury, jednostkach samorządu terytorialnego, itp.

- Celem organizowanego przeglądu jest propagowanie tego typu muzyki, stworzenie tradycji cyklicznych spotkań amatorskich orkiestr dętych z naszego regionu. Dla uczestników przeglądu będzie to okazja doskonalenia warsztatu, porównania swojego poziomu z innymi uczestnikami imprezy, stworzenia klimatu dla powstawania podobnych grup muzycznych – mówi Jolanta Kołacińska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej, który jest organizatorem przeglądu.


Muzyków amatorów oceniać będzie specjalnie powołana komisja, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc mogą liczyć na nagrody pieniężne.


Patronem I Regionalnego Przeglądu Amatorskich Orkiestr Dętych jest wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat