Juniorzy zakończyli. Czas na seniorów...

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 27 lipca 20174 3077
Adam Lorenc i Mateusz Podborączyński, reprezentujący MMKS Kędziedzyn Koźle zostali mistrzami Polski juniorów w siatkówce plażowej. Tytuł wywalczyli w środę w Sulejowie. W finale pokonali 2:0 Adama Rajskiego i Marcina Krawieckiego z KS Stal Grudziądz. To była najważniejsza do tej pory siatkarska impreza, która odbyła się w Sulejowie, ale niewykluczone, że w przyszłości zostaną tam zorganizowane mistrzostwa Polski seniorów.

Ładuję galerię...

Zarówno zawodnicy, jak i oficjele zgodnie podkreślali, że sulejowski obiekt ma duży potencjał.

 

 - Wydaje mi się, że w przyszłości z powodzeniem można zorganizować na tym obiekcie mistrzostwa Polski seniorów. Pamiętam, gdy pierwszy tego typu turniej zorganizowano w Przysusze, byłem pewien obaw, ale dzisiaj to jeden z najlepszych turniejów w Polsce, wszyscy chętnie tam przyjeżdżają i w Sulejowie też może tak być. Wszystko zależy od ludzi, a zaangażowanie organizatorów tego turnieju było ogromne, jestem pod wrażeniem - powiedział Wiesław Cieślik, sędzia główny imprezy i delegat Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Jednak, aby można było w Sulejowie zorganizować imprezę dla seniorów, musiałyby tam powstać jeszcze dwa boiska do plażowej piłki siatkowej.

 

 - Koszt budowy dwóch dodatkowych boisk będzie niewielki, więc chcielibyśmy je wybudować już w przyszłym roku. Będzie można na nich grać nie tylko w siatkówkę, ale również w piłkę nożną czy ręczną - podsumował Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa.

 

Kilka dni temu na tym samym boisku odbył się finał mistrzostw Polski młodzików.

 


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (4)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jurek ~jurek (Gość)27.07.2017 12:09

brawo! niech idzie w świat! niech się naszą gminą zainteresują! wyśmienita promocja na Polskę :-)

66


kotek ~kotek (Gość)28.07.2017 18:52

A miały tam sikać koty?

02


siatkarzbyly ~siatkarzbyly (Gość)27.07.2017 13:03

bardzo wysoki poziom zawodów
pogoda trochę popsuła aurę, ale dla moich dzieciakow i tak byla zabawa, i didżej dał radę

53


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc