Juniorzy zakończyli. Czas na seniorów...

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 27 lipca 20174 3721
Adam Lorenc i Mateusz Podborączyński, reprezentujący MMKS Kędziedzyn Koźle zostali mistrzami Polski juniorów w siatkówce plażowej. Tytuł wywalczyli w środę w Sulejowie. W finale pokonali 2:0 Adama Rajskiego i Marcina Krawieckiego z KS Stal Grudziądz. To była najważniejsza do tej pory siatkarska impreza, która odbyła się w Sulejowie, ale niewykluczone, że w przyszłości zostaną tam zorganizowane mistrzostwa Polski seniorów.

Ładuję galerię...

Zarówno zawodnicy, jak i oficjele zgodnie podkreślali, że sulejowski obiekt ma duży potencjał.

 

 - Wydaje mi się, że w przyszłości z powodzeniem można zorganizować na tym obiekcie mistrzostwa Polski seniorów. Pamiętam, gdy pierwszy tego typu turniej zorganizowano w Przysusze, byłem pewien obaw, ale dzisiaj to jeden z najlepszych turniejów w Polsce, wszyscy chętnie tam przyjeżdżają i w Sulejowie też może tak być. Wszystko zależy od ludzi, a zaangażowanie organizatorów tego turnieju było ogromne, jestem pod wrażeniem - powiedział Wiesław Cieślik, sędzia główny imprezy i delegat Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Jednak, aby można było w Sulejowie zorganizować imprezę dla seniorów, musiałyby tam powstać jeszcze dwa boiska do plażowej piłki siatkowej.

 

 - Koszt budowy dwóch dodatkowych boisk będzie niewielki, więc chcielibyśmy je wybudować już w przyszłym roku. Będzie można na nich grać nie tylko w siatkówkę, ale również w piłkę nożną czy ręczną - podsumował Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa.

 

Kilka dni temu na tym samym boisku odbył się finał mistrzostw Polski młodzików.

 


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jurek ~jurek (Gość)27.07.2017 12:09

brawo! niech idzie w świat! niech się naszą gminą zainteresują! wyśmienita promocja na Polskę :-)

66


kotek ~kotek (Gość)28.07.2017 18:52

A miały tam sikać koty?

02


siatkarzbyly ~siatkarzbyly (Gość)27.07.2017 13:03

bardzo wysoki poziom zawodów
pogoda trochę popsuła aurę, ale dla moich dzieciakow i tak byla zabawa, i didżej dał radę

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat