Jeszcze tylko jeden mecz

Poniedziałek, 21 listopada 20168
Remisem 2:2 (1:1) zakończył się mecz 18. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy piotrkowską Polonią a Ceramiką Opoczno, to było przedostatnie spotkanie w tym roku, ale już teraz wiadomo, że w tej rundzie Polonia nie opuści ostatniego miejsca w tabeli, ponieważ do przedostatniego Mechanika Radomsko traci już osiem punktów.

Podczas meczu w Opocznie pierwsi gola zdobyli gospodarze, w 26. minucie spotkania Filipa Błażejewskiego pokonał Patryk Pyzia, zaledwie cztery minuty później wyrównał Tomasz Wrona. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Kolejna bramka  padła dopiero pod koniec spotkania, w 87. minucie spotkania piotrkowskiego golkipera pokonał Mateusz Milczarek, gospodarze bardzo krótko cieszyli się jednak z prowadzenia, ponieważ zaledwie minutę później wyrównującą bramkę strzelił Mariusz Zaor. W najbliższą sobotę poloniści rozegrają ostatni ligowy mecz w tym roku, tym razem do Piotrkowa przyjedzie LKS Kwiatkowice.

Ceramika Opoczno 2:2 (1:1) PKS Polonia Piotrków Trybunalski
(26’ Patryk Pyzia, 87’ Mateusz Milczarek – 30’ Tomasz Wrona, 88’ Mariusz Zaor)

Ceramika Opoczno: Holewiński - Dutkiewicz, Pyzia, Poddębniak, Milczarek, Wijata (64′ Grzybek), Stańdo (77′ Dąbrowski), Matysiak, Gambka (85′ Białecki), Kaczmarek (85′ Jończyk), Rakowski.

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Błażejewski – Patryk Grzesiuk (55′ Cukiernik), Malicki, Ornafa, Jarzembowski, Wrona (88′ Mateusz Grzesiuk), Grobelny, Kukulski, Dobrowolski (46′ Strzębski), Jakubiak, Zaor (90′ Cieślik).