Imprezowy maraton w Sulejowie

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 07 sierpnia 20170 7486
Przed nami czterodniowy cykl imprez. Wszystko to za sprawą II Wakacyjnego Maratonu Imprez w Sulejowie. Jak zapewniają organizatorzy każdy znajdzie coś dla siebie.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach od 12 - 15 sierpnia na sulejowskim Podklasztorzu. Imprezowy maraton rozpoczyna się od pikniku motoryzacyjnego. – Zaczynamy już o godzinie 10.00 Konkursem Zręczności Kierowców, będzie offroad, ponadto możliwość pościgania się jeepami i quadami. Naszym gościem będzie jeden z popularnych youtuber’ów, Michał Jesionowski, który opowiada o motoryzacji. Tego dnia przewidzieliśmy także koncerty. Wystąpią Grzmiąca Półlitrówa oraz zespół Fayerwerk – mówi Dariusz Wojtysiak z Urzędu Miasta w Sulejowie.

 

W niedzielę zaplanowano I Turniej DJ-ów. Jest to pierwsza tego typu plenerowa impreza organizowana w tej części Polski. Eliminacje przewidziano w godzinach od 13.00 - 18.00, a finały od 19.00 do 23.00. Następnie wystąpią DNF & VNALOGIC oraz DJ Kelvin. Po północy odbędzie się również live set finalistów. Dodatkowo DJ-e z miejsc 1-3 otrzymają możliwość zaprezentowania się w sieci clubów Protector. Ponadto organizator przyzna nagrodę publiczności.

 

W poniedziałek wydarzenia dla sympatyków muzyki rockowej. O godzinie 19.00 na sulejowskiej scenie zaprezentuje się Agata Sobocińska, a około 21.00 rozpocznie się jubileuszowy koncert zespołu IRA. Jeden z urodzinowych występów związanych 30-leciem istnienia zespołu odbędzie się właśnie na sulejowskim Podklasztorzu.

 

Na finał imprezowego maratonu zaplanowano VII Biesiadę Rodzinną. W programie pokazy szarży ułańskiej, rzemiosło średniowieczne, plener rzeźbiarski, bicie rekordu w gotowaniu gulaszu z dziczyzny, występy lokalnych artystów oraz konkursy z nagrodami. Głównym punktem imprezy będzie koncert operetkowo-musicalowy, który rozpocznie się o godzinie 19.00. Wystąpią soliści Emilia Klimczak oraz Piotr Płuska oraz zespół instrumentalny pod kierownictwem Bogny Dulińskiej. Całość wydarzenia zwieńczy dyskoteka pod chmurką.

 

Patronat medialny nad wydarzeniem mają Radio Strefa FM, portal ePiotrkow.pl oraz Tydzień Trybunalski.

 


Zainteresował temat?

7

5


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat