II liga : Zwycięstwo po dobrej grze

Strefa FM Czwartek, 07 sierpnia 20082
Kibice Concordii Piotrków wreszcie doczekali się zwycięstwa swoich ulubieńców. Concordia pokonała zasłużenie Wigry Suwałki 2:0 i przerwała tym samym serię spotkań bez zwycięstwa na własnym boisku.
Pierwszą bramkę strzelił w 43 minucie Daniel Fabich, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Marcina Juszkiewicza. Wcześniej świetne sytuacje zmarnowali: Ireneusz Komar oraz powracający do Concordii po półrocznym wypożyczeniu do Omegi Kleszczów Hubert Górski.
W drugiej połowie to właśnie Górski przypieczętował wygraną. Wykorzystał podanie Roberta Spychały i pięknym strzałem z woleja nie dał szans Przemysławowi Masłowskiemu.

CONCORDIA PIOTRKÓW - WIGRY SUWAŁKI 2:0 (1:0)
Bramki: Fabich 43, Górski 57

CONCORDIA: Wiśniewski - Goryszewski Ż, Rączka, Moliński, Szulc (85 Stolarski) - Juszkiewicz, Kukułka Ż, Fabich Ż, Komar, Jakóbiak (56 Spychała) - Górski Ż (75 Zaor).
Trener: Sławomir Majak

Kolejny mecz Concordia rozegra na wyjeździe. W najbliższą niedzielę rywalem drużyny Sławomira Majaka będzie Kolejarz Stróże.