Festyn plenerowy na stadionie Concordia

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 07 lipca 20173 5122
W czwartek na Stadionie Miejskim CONCORDIA odbył się pierwszy wakacyjny Festyn Rodzinny. Na uczestników czekało sporo atrakcji - gry, zabawy zręcznościowe i konkursy.

Ładuję galerię...

 Dzieci malowały Zamek, ich nagrodzone, piękne prace będzie można podziwiać na specjalnej wystawie w piotrkowskim Muzeum. Dodatkowymi atrakcjami był udział w Festynie przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji, Komendy Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej. Nie zabrakło również artystycznego malowania twarzy. Organizatorami Festynu byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum.

 

Kolejny Festyn już w przyszły czwartek tj. 13 lipca na placu zabaw przy DH "Merkury" od godz. 15.00.

 

inf. i zdjęcia: OEA MOK


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

każdy orze jak może ~każdy orze jak może (Gość)07.07.2017 21:19

pomyśleć, że za komuny na ten stadion przychodziło kilka tysięcy ludzi na mecze 2. ligi zespołu, który został zlikwidowany.

10


Misia ~Misia (Gość)07.07.2017 16:36

Jaki śliczny pan Policjant za kierownicą uśmiech cudowny tacy powinni być wszyscy nasi policjanci do kierowców zaznaczam niektórych

00


Matka ~Matka (Gość)07.07.2017 10:44

Słowa uznania dla Policjantów, Strażników Miejskich i Strażaków za wielką cierpliwość i uśmiech dla dzieci :-)

10


reklama

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat