Festyn plenerowy na stadionie Concordia

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 07 lipca 20173 5547
W czwartek na Stadionie Miejskim CONCORDIA odbył się pierwszy wakacyjny Festyn Rodzinny. Na uczestników czekało sporo atrakcji - gry, zabawy zręcznościowe i konkursy.

Ładuję galerię...

 Dzieci malowały Zamek, ich nagrodzone, piękne prace będzie można podziwiać na specjalnej wystawie w piotrkowskim Muzeum. Dodatkowymi atrakcjami był udział w Festynie przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji, Komendy Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej. Nie zabrakło również artystycznego malowania twarzy. Organizatorami Festynu byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum.

 

Kolejny Festyn już w przyszły czwartek tj. 13 lipca na placu zabaw przy DH "Merkury" od godz. 15.00.

 

inf. i zdjęcia: OEA MOK


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

każdy orze jak może ~każdy orze jak może (Gość)07.07.2017 21:19

pomyśleć, że za komuny na ten stadion przychodziło kilka tysięcy ludzi na mecze 2. ligi zespołu, który został zlikwidowany.

10


Misia ~Misia (Gość)07.07.2017 16:36

Jaki śliczny pan Policjant za kierownicą uśmiech cudowny tacy powinni być wszyscy nasi policjanci do kierowców zaznaczam niektórych

00


Matka ~Matka (Gość)07.07.2017 10:44

Słowa uznania dla Policjantów, Strażników Miejskich i Strażaków za wielką cierpliwość i uśmiech dla dzieci :-)

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat