Festyn plenerowy na stadionie Concordia

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 07 lipca 20173 4703
W czwartek na Stadionie Miejskim CONCORDIA odbył się pierwszy wakacyjny Festyn Rodzinny. Na uczestników czekało sporo atrakcji - gry, zabawy zręcznościowe i konkursy.

Ładuję galerię...

 Dzieci malowały Zamek, ich nagrodzone, piękne prace będzie można podziwiać na specjalnej wystawie w piotrkowskim Muzeum. Dodatkowymi atrakcjami był udział w Festynie przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji, Komendy Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej. Nie zabrakło również artystycznego malowania twarzy. Organizatorami Festynu byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum.

 

Kolejny Festyn już w przyszły czwartek tj. 13 lipca na placu zabaw przy DH "Merkury" od godz. 15.00.

 

inf. i zdjęcia: OEA MOK


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

każdy orze jak może ~każdy orze jak może (Gość)07.07.2017 21:19

pomyśleć, że za komuny na ten stadion przychodziło kilka tysięcy ludzi na mecze 2. ligi zespołu, który został zlikwidowany.

10


Misia ~Misia (Gość)07.07.2017 16:36

Jaki śliczny pan Policjant za kierownicą uśmiech cudowny tacy powinni być wszyscy nasi policjanci do kierowców zaznaczam niektórych

00


Matka ~Matka (Gość)07.07.2017 10:44

Słowa uznania dla Policjantów, Strażników Miejskich i Strażaków za wielką cierpliwość i uśmiech dla dzieci :-)

10


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc