Ferie, ferie i po feriach

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 30 stycznia 20175 3196
W czasie zimowej przerwy z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK atrakcji było co nie miara. Przede wszystkim ferie były bajecznie białe, co pozwoliło na zimowe szaleństwa, bitwy na śnieżki, lepienie bałwanów.

Ładuję galerię...

- Nasi podopieczni brali udział w warsztatach artystycznych: muzycznych, teatralnych, fotograficznych, plastycznych oraz tanecznych. Rozwijali swoje pasje i zainteresowania pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Nie zabrakło dobrej zabawy, gier, śmiechu, był to również czas zawierania nowych przyjaźni – informują pracownicy Ośrodka.

 

Środowe seanse w kinie Helios cieszyły się ogromną popularnością. Projekcje filmowe zawsze były ogromną atrakcją dla dzieci ze wszystkich świetlic. Zwłaszcza film w technologii 3D wzbudził ogromne emocje.

 

W wolnym od warsztatów oraz wycieczek czasie dzieci odwiedziły piotrkowskie muzeum, gdzie mogły obejrzeć kolekcję filatelistyczną oraz stworzyć własne znaczki na specjalnie przygotowanych zajęciach plastycznych. Część uczestników miała możliwość nauki tenisa ziemnego na kortach tenisowych, a niektórzy odwiedzili Komendę Miejską Policji, gdzie poznali pracę policji oraz policyjnych psów.

 

Jedną z atrakcji w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK była wystawa zdjęć „Oto kot” zorganizowana przez OEA oraz Fundację Miasto Kotów, w czasie której dzieci mogły poznać ciekawostki na temat kotów, obejrzeć podopiecznych fundacji na przepięknych zdjęciach.

W czasie ferii podopieczni Ośrodka brali udział w wycieczkach edukacyjnych. Pierwsza to wyjazd do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole, gdzie dzieci mogły posłuchać opowieści o leśnych zwierzętach zamieszkujących lasy oraz dowiedzieć się, jak można o nie dbać w zimie. Największą atrakcją tego dnia było z całą pewnością ognisko, przy którym mogły się ogrzać oraz upiec kiełbaski. Druga wycieczka to wyjazd do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na przedstawienie „Jaś i Małgosia”. Bajecznie kolorowa scenografia, kostiumy, świetna gra aktorska oraz bardzo ciekawie opowiedziana historia sprawiły, że dzieci wyszły z przedstawienia oczarowane.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosc ~gosc (Gość)30.01.2017 16:05

trzeba było pogdac z biegajacym p o urzedzie miasta zwierzakiem on załatwiłby przedluzenie

20


Hihi ~Hihi (Gość)30.01.2017 09:55

Witek woda z kaloryfera szkodzi. Weź no ty się za jakąś pożyteczną robotę. Np. śmierci posortuj.

12


Witek ~Witek (Gość)30.01.2017 08:42

Nie powinno być ferii jest wolne na B N więc wystarczy a do tego wszystkie soboty mają wolne od szkoły i dwa miesiące wakacji a nauczyciele za wszystko mają płacone a do tego najmniej godzin uczą ze wszystkich krajów UE

45


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat