Fajerwerki na otwarcie Placu Zamkowego

Strefa FM Utworzono: Środa, 28 grudnia 201648 10622
Pokaz sztucznych ogni i prezentacja iluminacji Zamku Królewskiego – tak władze miasta uświetniły otwarcie po remoncie Placu Zamkowego. Prace trwały niemal trzy miesiące.

Ładuję galerię...

Po niespełna trzech miesiącach prac, w środowe popołudnie, oficjalnie oddano do użytku zmodernizowany Plac Zamkowy. Wymieniono całą infrastrukturę podziemną, zmieniono kształt chodników, parkingu, pojawiły się nowe ławki, oświetlenie i plac zabaw.


Zainteresował temat?

15

1


Komentarze (48)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibel ~kibel (Gość)31.12.2016 10:29

no i oczywscie nie mogło byc inaczej....żarowka w lampie zgasła!!! co za partactwo i nie dopilnowanie, jak tak moze być??? kazdy sie zachwyca, ze pieknie, ze ą, ę....a tu dupa na filmiku bum i lampa zgasła!!

10


gość ~gość (Gość)30.12.2016 23:36

ludziom nie dogodzisz!!!!

01


profanacja ~profanacja (Gość)30.12.2016 04:55

co to jest, zamek królewski czy dyskoteka ?

62


Ferdek Kiepski ~Ferdek Kiepski (Gość)29.12.2016 07:54

Na placu zabaw 3 zabawki na krzyz ale na otwarcie faierwerki musialy byc żenada...

112


maniek ~maniek (Gość)28.12.2016 21:13

Znów spartolili

72


kot by się uśmiał ~kot by się uśmiał (Gość)29.12.2016 14:21

Jak na tak małe miasto elektorat Chojniaka jak widać na zdjęciach dopisał. Tylko panu Romanowi P. z ul. Starowarszawskiej samozwańczemu rzecznikowi bezpańskich i piwnicznych kotów, przeszkadzały fajerwerki.

50


moher ~moher (Gość)29.12.2016 21:24

Dyscyplina to podstawa propagandy sukcesu! Moherowa klakiernia jak zawsze niezawodna.

51


poetka z Rynku ~poetka z Rynku (Gość)28.12.2016 21:37

Z pokazu ogni to się najbardziej ucieszyła: BARYŁA!

57


andrew ~andrew (Gość)29.12.2016 00:06

a ja tam do Andrzeja jadę :)

53


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)29.12.2016 19:04

Nie rozumiem, dlaczego się czepiacie. Przecież ta zdaniem urzędników inwestycja, a zdaniem normalnych ludzi remont tak zmienia życie mieszkańców, że konieczne były fajerwerki. Ja tylko proszę szanowny Magistrat - przy następnym otwarcie proszę o deklamację kilku wierszy, występ zespołu ludowego i transparent typu "dumni z przebudowy, świadomi jej szanowania". Myślę, że mnie i wielu mieszkańcom przypomną się czasy, kiedy mimo szarości, syfu i braku perspektyw miało się więcej włosów na głowie i kilka kilogramów mniej.

71