Dwa groźne wypadki drogowe w Piotrkowie

Strefa FM Utworzono: Środa, 20 października 20105 4630
Do dwóch wypadków doszło wczoraj w Piotrkowie. W obu zdarzeniach z udziałem jednośladów ranni zostali ich kierowcy.

Pierwszy wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Glinianej i Browarnej, tam kierująca renaultem potrąciła rowerzystę.

 

- 43-letnia piotrkowianka jadąca ulicą Glinianą w kierunku ulicy Roosevelta nie zachowała szczególnej ostrożności przy wyprzedzaniu samochodu osobowego. Kobieta zjechała na lewy pas ulicy Glinianej, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka 31-letnim rowerzystą. Mężczyzna po uderzeniu w przednią maskę i szybę pojazdu upadł na jezdnię. Kierujący rowerem, jak i samochodem byli trzeźwi. 31-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - mówi Ewa Drożdż z KMP w Piotrkowie.

 

- Drugi wypadek miał miejsce o godzinie 22.30 na ulicy Michałowskiej. 38-letni mężczyzna jadący motorowerem ulicą Michałowską na skutek skrętu w lewo utracił kontrolę nad jednośladem, w wyniku czego przewrócił się na jezdnię. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Aby stwierdzić stan trzeźwości, od 38-latka pobrano krew do badania. Piotrkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tych obu zdarzeń – dodaje Ewa Drożdż.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

twardy92 ~twardy92 (Gość)23.10.2010 09:32

Niektóre ulice w Piotrkowie(m.in. Michałowska) wyglądają jak po nalocie bombowym. Dziury, ubytki w nawierzchni, wąski pas ruchu, więc nie trudno o nieszczęście.

00


stoned ~stoned (Gość)21.10.2010 17:51

"Piotrkowianin" napisał(a):


A co to Piotrkowianin, mężczyźni wypadków nie powodują?

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga21.10.2010 15:12

Cytuję:
43-letnia piotrkowianka jadąca ulicą Glinianą w kierunku ulicy Roosevelta nie zachowała szczególnej ostrożności przy wyprzedzaniu samochodu osobowego.

I znowu kobieta za kierownicą.

00


Ziiom ~Ziiom (Gość)21.10.2010 09:47

Cytuję:
Michałowską niejeden jeździ na podwójnym gazie.


Nitro?

00


Arti Artiranga20.10.2010 19:44

Michałowską niejeden jeździ na podwójnym gazie.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat